Tek DVR iki Harddisk'e kayıt eder mi?

fioness

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar.
Yazlığımda 9 kameranın mevcut olduğu bir güvenlik sistemi var. Geçenlerde üst komşumun evine hırsız girmişti ve kamera sistemini de çaldı. Şu an da ben de aynı durumun olmasından korkuyorum. Bunun için araştırmadayım fakat pek bir şey bulamadım. Yeni bir DVR almayı planlıyorum. Bu DVR'ın içerisine bir HDD ve başka bir yere HDD koymak istiyorum. Aynı anda iki yerede kayıt yapsın. Bu mümkün müdür?

Selamlar.
Yazlığımda 9 kameranın mevcut olduğu bir güvenlik sistemi var. Geçenlerde üst komşumun evine hırsız girmişti ve kamera sistemini de çaldı. Şu an da ben de aynı durumun olmasından korkuyorum. Bunun için araştırmadayım fakat pek bir şey bulamadım. Yeni bir DVR almayı planlıyorum. Bu DVR'ın içerisine bir HDD ve başka bir yere HDD koymak istiyorum. Aynı anda iki yere de kayıt yapsın. Bu mümkün müdür?
İnternete bağlanıp bulut sistemine kayıt eden bir sistem kursanız daha iyi olabilir. Bir diski çalan ikinciyi de çalar :D

İnternete bağlanıp bulut sistemine kayıt eden bir sistem kursanız daha iyi olabilir. Bir diski çalan ikinciyi de çalar :D
O tarz sistemlerin maliyetli olacağını düşünüyorum. O yüzden 2.HDD düşündüm. Eğer oluyorsa koyacağım HDD yi duvara falan gömmeyi düşünüyorum. O yüzden çalamaz herhalde. :D

Pronet gibi şirketleri araştırdınız mı? Merkeze bağlı alarm sistemi daha güvenli olur gibime geliyor. Hırsızlığı önlemek için konan kameranın çalınması caydırıcılıkda bi sıkıntı olduğunu gösteriyor.

Pronet gibi şirketleri araştırdınız mı? Merkeze bağlı alarm sistemi daha güvenli olur gibime geliyor. Hırsızlığı önlemek için konan kameranın çalınması caydırıcılıkda bi sıkıntı olduğunu gösteriyor.
Pronet ile az çok bilgim var fakat oldukça pahalı bir sistem yıl toplamına baktığınızda yüksek meblağlar oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı