Tek fanlı kasa ısınır mı?

Daha çok minimalist kasa seviyorum da ondan önerebileceğiniz var mı bu tarzda.

Önde hava filtresi gibi bir şey var hava alımı çıkışı yapıyor herhalde araştırdım az.
O kasanın ön tarafına fan takılıyordur dostum. Sen önde yanarlı dönerli ışıklar istemiyorsan al bunu. Hava filtresi var oraya fan takılır. 1990'dayız desktop toplanıyor sanki yorumlara bak. 😄 Fan görmeyince çocukların kafa gitti tabi ne yapacaksın.

O kasanın ön tarafına fan takılıyordur dostum. Sen önde yanarlı dönerli ışıklar istemiyorsan al bunu. Hava filtresi var oraya fan takılır. 1990'dayız desktop toplanıyor sanki yorumlara bak. 😄 Fan görmeyince çocukların kafa gitti tabii ne yapacaksın.

Merhaba 1 fanı var bunun sadece öndeki hava filtresi yorumlar da öyle diyordu ürünü alanlar Mag Force daha yapılı ve mantıklı seçim olacaktır benim için teşekkürler efendim.

70 ₺ fazlasına ARGB fanlı modeli daha iyi olur.

Kasadaki şıklığa bakar mısınız, MSI gerçekten çok güzel yapıyor kasaları.

O kasanın ön tarafına fan takılıyordur dostum. Sen önde yanarlı dönerli ışıklar istemiyorsan al bunu. Hava filtresi var oraya fan takılır. 1990'dayız desktop toplanıyor sanki yorumlara bak. 😄 Fan görmeyince çocukların kafa gitti tabii ne yapacaksın.

Evet önüne takılıyormuş yorumları inceledim doğru ama Mag Force bence daha mantıklı en azından 3 fanla geliyor büyük artı bir de Vampiric alırsam ekstra fana para vermek zorundayım içi de bayağı küçük diyorlar Force bence daha yapılı ve duruşu adaletli geldi bu daha çok maliyeti kasa olacaktır yorumunuz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı