Çözüldü Tek jaklı kulaklık nasıl çift jaklı bilgisayarda kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

an0nimbatu

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim mikrofonlu bir kulaklığım var fakat kulaklık isareti olan yere taktığımda mikrofonu kullanamıyorum, ses geliyor. Mikrofon isareti olan yere takınca mikrofon çalışıyor, ses gelmiyor. Hem mikrofonu kullanabilmem hem sesin gelmesini nasıl sağlayacağım?

Eğer bir dönüştürücü almam gerekiyorsa hangisini almam gerektiğini söylerseniz daha iyi olur.

Dosya Ekleri

• 20230716_150211.jpg
    20230716_150211.jpg
    173,7 KB · Görüntüleme: 26
Arkadaşlar merhaba. Benim mikrofonlu bir kulaklığım var fakat kulaklık isareti olan yere taktığımda mikrofonu kullanamıyorum, ses geliyor. Mikrofon isareti olan yere takınca mikrofon çalışıyor, ses gelmiyor. Hem mikrofonu kullanabilmem hem sesin gelmesini nasıl sağlayacağım?

Eğer bir dönüştürücü almam gerekiyorsa hangisini almam gerektiğini söylerseniz daha iyi olur.
Arkaya takın.

Hangisini isterseniz onu alın. Yukarıdakilerin hepsi olur.
Biraz kaliteli olsun derseniz

Bir şey sorabilir miyim Amazon'da bu ürün 19 TL fakat N11'de 190 TL nedendir sizce?

Serbest piyasa. Amazon kendisi satıyor zaten, daha güvenilir bir satıcı olaabileceğini de sanmıyorum o ürün için.

Geri
Yukarı