Tek kişilik oyun önerileri

The Witcher serisi. Sistemini bilmiyorum ama optimizasyon olarak başarılı ortalama bir sistemde rahat oynayabiliyorsun. Ben daha güzelini oynamadım açıkçası. Onun dışında This War of Mine, Warband'a bakabilirsin.

İzledim
Call of Duty 4: Modern Warfare, zaten herkesçe sevilmiş bir yapımdır kendisi, benim de iki kere bitirdiğim ve her oynadığımda sıkılmadığım güzel mi güzel bir fps oyunudur.
Adını çok duymuştum ama hiç bakmamıştım listeye ekledim
- Doom 2016 ve Eternal oyunları.
- Crusader Kings 2.
- The Walking Dead serisi (en çok tavsiye ettiğim)
- Alien ısolation.
- The Witcher 3.
- Life is Strange.
- Warband.
- Dishonored 1 ve 2.
- Mgsv.
- Total War oyunları.
- Civilization 6 (zaman süngeri dikkatli ol)

Bir sürü çeşit oyun koymuşsun teşekkür ederim TWD serisini ve Life is Strange'yi falan izledim ve oynadım ama diğer hepsine baktım hoşuma gidenleri listeye ekledim tekrardan teşekkürler.
Katana Zero güzel vakit geçirebilirsin.

2 Kere geldi aynı oyun önerisi araştırdım ve pek sıcak bakmadım ama yine de düşüneceğim teşekkürler.
Eğer hikayeli oyun istiyosran The Walking Dead serisini öneririm. Dizisini pek beğenmesemde oyununun hikayesi bayağı iyi. Ayrıca Heavy Rain'in de hikayesi bayağı iyi ikisini de oynayabilirsin.

TWDnin her sezonunu hem kendim oynadım hem de 4-5 farklı YouTuber'den izledim Heavy Rain'i de duymuştum bakacaktım ama sonradan unuttum hatırlattığın iyi oldu teşekkürler.

PS4: Uncharted serisi, TLOU 1/2.
PC: TWD serisi, COD Modern Warfare serisi, Hades, GTA serisi, Far Cry 3.
Şu sıralar Hades çok sardı ve yakın zamanda tekrardan Far Cry 3 oynayıp tekrar bayıldım. Aklıma gelenler bunlar.

The Witcher serisi. Sistemini bilmiyorum ama optimizasyon olarak başarılı ortalama bir sistemde rahat oynayabiliyorsun. Ben daha güzelini oynamadım açıkçası. Onun dışında This War of Mine, Warband'a bakabilirsin.

Warband pek ilgimi çekmiyor ya witcheride bayağı öven oldu oynamasamda izlerim birinden muhtemelen teşekkürler.
PS4: Uncharted serisi, tlou 1/2.
PC: TWD serisi, CoD Modern Warfare serisi, hades, GTA serisi, Far Cry 3.
Şu sıralar hades çok sardı ve yakın zamanda tekrardan Far Cry 3 oynayıp tekrar bayıldım. Aklıma gelenler bunlar.

Tlou TWD GTA V ve Far Cry serilerini biliyorum Uncharted'i epey duymuştum ama hiç izlemedim veya oynamadım listeme ekledim CoD MW zaten listedeydi teşekkürler yanıtın için.

Warband pek ilgimi çekmiyor ya witcheride bayağı öven oldu oynamasamda izlerim birinden muhtemelen teşekkürler.

Tlou TWD GTA V ve Far Cry serilerini biliyorum Uncharted'i epey duymuştum ama hiç izlemedim veya oynamadım listeme ekledim CoD MW zaten listedeydi teşekkürler yanıtın için.
Eğer PS4'ünüz varsa oynayın, yoksa 3'ü Pintipanda'dan 4'ü Dost Kayaoğlundan izlemeni öneririm 1 ve 2'yide istediğin herhangi birinden izle. Şahsen Uncharted serisini TLOU, TWD, GTA ve Far Cry serilerinden önde tutarım. Çoğu kişi 2 ve 3'ü en çok seviyorda ben 4'ü biraz daha çok seviyorum ancak 4 oyunuda çok güzeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı