Tek mail adresine iki Social Club hesabı bağlandı

Ali Kabal

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçenlerde Social Club hesabı aldım e-mailini önceki hesabın e-mailiyle değiştirdim fakat şimdi girdiğimde Social Cluba eski hesabı gösteriyor. Anlayacağınız tek mail 2 hesap oldu, bunu nasıl çözeriz? Aldığım hesabın e-posta adresine giremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski hesabin e-mail adresini degistirin.

Arkadaşın dediği gibi yeni e-mail adresi oluşturup, https://socialclub.rockstargames.com/ adresinden hesabınızın adresini oluşturduğunuz e-mail'e taşıyın.
Sorunum şöyle, aldığım hesabın postasını değiştirdim ama önceki hesabın postasını yazmışım el alışkanlığı.Şuan eski hesabın postasını değişiyorum onda sıkıntı yok. Yeni hesabın parola değiştirme linki mail adresine gelmiyor.Gönderildi diyor ama gelen eden yok.Yeni hesaba arkadaşlık isteği attığım zaman, eski hesabın mailine geliyor bildirim. Şifreyle giriş yapamıyorum, şifre değiştir diyorum ama link gelmiyor.

Edit: Yeni hesabın Social Club bilgisi haricinde mail adresi bilgisi yok.
güncel !

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı