Tek telefona aynı uygulama nasıl 2 kez yüklenir?

BenanT

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba. Telefonuma bir oyun yukledim. Çok geliştim. Oyunun hilelisini yükleyip eğlenmek istiyorum fakat şu anki oyunumu da silemiyorum. Daha doğrusu silmek istemiyorum. Tek telefondan ayni oyunu 2 kere nasıl yükleyip nasıl oynarim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Telefonuma bir oyun yukledim. Çok geliştim. Oyunun hilelisini yükleyip eğlenmek istiyorum fakat şu anki oyunumu da silemiyorum. Daha doğrusu silmek istemiyorum. Tek telefondan ayni oyunu 2 kere nasıl yükleyip nasıl oynarim?

Hocam Play Store üzerinde paralel space diye bir uygulama vardı. O çok iş görüyor fakat bayağı da bir bilgi istiyor uygulama. Yani veri çalma var mı bilmiyorum ama çok iş görüyor

Bazı telefonlarda (Örneğin Xiaomi) çift uygulama özelliği var yanlış bilmiyorsam Samsung'larda da var. İkinci uygulama için ayrı bir alan açıyor ve uygulamayı oraya kuruyor. Telefonunuzda böyle bir özellik varsa onunla yapabilirsiniz. Yoksa zor.

Paket adını değiştirerek.

Play Games e bağlayın hesabınızı. Sonra silin hilelisini yükleyip play games sayfasını kapatın oynayın.

Bazı telefonlarda (örneğin Xiaomi) çift uygulama özelliği var yanlış bilmiyorsam Samsung'larda da var. İkinci uygulama için ayrı bir alan açıyor ve uygulamayı oraya kuruyor. Telefonunuzda böyle bir özellik varsa onunla yapabilirsiniz. Yoksa zor.

Samsung A32 kullanıyorum nereden yapabilirim?

Parallel Space kullanabilirsiniz.
Bu sadece yüklü olan uygulamaya 2. Hesap değilmi. Ben yeni apk yükleyeceğim.

Samsung A32 kullanıyorum nereden yapabilirim?

Bu sadece yüklü olan uygulamaya 2. Hesap değilmi. Ben yeni apk yükleyeceğim.
Klon uygulama veya paralel space gibi uygulamalar sizin istediğiniz şey için işe yaramaz. Siz play Store'dan indirdiğiniz bir oyunun APK sini indirmek istiyorsunuz fakat şu anki oyunu da silmek istemiyorsunuz. Doğru anladım değilmi?

Yeni konular

Geri
Yukarı