Teknik Servis Sıkıntısı !

Mehmet GÜNEL

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, cihazım 5C ve bir yazılım hatası yüzünden servise götürmek için uğraşıyorum. İzmir'de yaşıyorum. Cihazımı vodafone dan aldım ve oraya bırakmak istemiyorum çevremdeki insanlar başarı elektroniğe götürmemi tavsiye ediyor.
Teleservicelerden korkuyorum . Sizce nereye götürmeliyim.

Herkese merhaba, cihazım 5C ve bir yazılım hatası yüzünden servise götürmek için uğraşıyorum. İzmir'de yaşıyorum. Cihazımı vodafone dan aldım ve oraya bırakmak istemiyorum çevremdeki insanlar başarı elektroniğe götürmemi tavsiye ediyor.
Teleservicelerden korkuyorum . Sizce nereye götürmeliyim.

Garantiyi veren firmaya göndermeniz sağlıklı olacaktır. Ancak apple müşteri hizmetlerini arayıp sorsanız daha makul olabilir. Apple bizzat ilgileniriz derse en iyisi olur neticede operatörler ile anlaşmaları var. Olmazsa aldığınız yere bırakmanız tüketici hakları hususunda sizin için daha mantıklı olacaktır.

Herhangi bir sorun çıkması olasılığı için söylüyorum tabi.

Peki vodafone bayisine yani aldığım yere bıraksam sorululuk onlara ait olacak değil mi sıkıntı çıkarsa sorumluluk onların üzerinde olacak değil mi?

Peki vodafone bayisine yani aldığım yere bıraksam sorululuk onlara ait olacak değil mi sıkıntı çıkarsa sorumluluk onların üzerinde olacak değil mi?

İşte onuda vodafon ile görüşürseniz iyi olur. Ancak önce apple'yi arayıp operatör ile anlaşmanız var size göndersem olur mu ? Bu şekilde şansınızı denemeniz daha iyi olur.

Hiç hat üzerinden telefon almadığım için vodafon ne kadar sorumluluk kabul eder onu bilmiyorum açıkçası.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı