Teknik Servise Ürün Gönderme

Vasc

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Anakartı 2. Nesil Ryzen işlemci ile görüntü alamadığım için teknik servise göndericem. BIOS güncellemesi yapılmasını gerektiren bir not yazdım ve iletişim olarak annemin ismini ve telefon numarasını da ekledim. Daha önce attığım maile dönüş yapan bir ServisPoint çalışanı kutu içeriğinde faturanın kopyasının bulunması gerektiğini söyledi. Yarın da onun kopyasını alıp kutuya koyacağım.

Başka eklemem gereken şeyler var mı ?

Kutunun içinde sadece anakart, fatura kopyası ve notu bulundurmam yeter mi ? Kullanma kılavuzu ve diğer kağıtları içinden alsam sorun olur mu ?

Servise göndermeden önce anakartın kutusunda gelen kağıtla ürünü kayıt etmem gerekiyor mu ?

Nota yazdığım iletişim bilgilerini yazmasam bana ulaşabilirler mi ?

Son olarak gelmesi çok uzun sürer mi diye soruyorum. Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Ne var ne yok bence koy, adamlar zaten bir şey yapmazlar aynı şekilde geri yollarlar. Gereksiz risk alma, uzun sürebileceği konusunda haklısın. Ne varsa koy içine eheh

Ne var ne yok bence koy, adamlar zaten bir şey yapmazlar aynı şekilde geri yollarlar. Gereksiz risk alma, uzun sürebileceği konusunda haklısın. Ne varsa koy içine eheh
Diğer sorulara cevap verebilir misiniz ? Bilginiz var mı ?
Ne varsa koy. Usb kapağı yok diye geri gönderen firmalar var.
Ürünü kayıt ettirmem gerekiyor mu ?

Ben ürünü kayıt ettirmiştim ardından göndermiştim. Aslında ben ürünü ilk aldığımda kayıt etmiştim. Şunu belirteyim sadece bir kutu içinde anakartı gönderseniz de oluyor fakat siz yine de elinizde olan her şeyi koyun sıkıntı çıkartmasınlar sonra size.

Ben ürünü kayıt ettirmiştim ardından göndermiştim. Aslında ben ürünü ilk aldığımda kayıt etmiştim. Şunu belirteyim sadece bir kutu içinde anakartı gönderseniz de oluyor fakat siz yine de elinizde olan her şeyi koyun sıkıntı sonra size.
Hocam SATA kabloları ve arka plakayı aldım kasaya monte ettiğim için. Nota nolur nolmaz iletişim bilgileri yazdım. Size ürün kaç günde gelmişti ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı