Teknobiyotik 3200 TL'lik PC alınır mı?

Yok genel olarak dedim. Parça olarak demedim. Sistem gayet güzel ama içimde bir şey var. Aynı şey Webtekno Silver'da da oldu ilk başta çok cazip gelmişti sonra bir baktım saçma şeyler çıktı.
Bana kalırsa kasa ile psu değişir illa değişecekse onun dışında belki anakart ama dediğim gibi bunlar bütçesi olanlar ve beklentisi yüksek olanlar için geçerli.

ben olsam o bütceyle o pc alıcagıma en basitinden bi tavsiye olarak şunu tercih ederdim. satın alma önerisi olarak degil kesinlikle. sadece örnek olarak..

Ben de onu almayı düşünüyorum. Ne gibi saçma şeyler çıktı acaba ?
Yok şimdi alınır ilk başta değişikti şimdi farklı oldu. Kasa olarak Corsair Spec Delta alırsan daha iyi olur(83 TL).
Evet dediğim gibi V3.5 Killer'ın altından bir şey çıktı. V3.5 Killer tek çekimde 3200 TL olarak çekiyormuş. Bakın tek çekimde diyorum. Taksitli olsa anlarım da tek çekimde neden +200 TL onu anlamadım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı