Teknobiyotik P2 nasıl bir sistem?

Bilal Cihan

Kilopat
Daha fazla  
Çok tepki görülüyor. Örneğin bu donanımlara bu fiyat çok fazla gibi ve ben olsaydım daha iyisini alırdım falan. CoK mu abartiyorlar ya da ben mi hata yaptım? GTA 6 falan kaldıracağını düşünüyorum şahsen. RTX 2060 6 GB olduğu için biraz kötü. Süper olanı alsaydim 8 GB olurdu ama bütçeyi aştığı için alamadım. Sizin yorumlarınız ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme: High Power PSU'lar kalitesiz değildir. Daha iyileri vardır elbette fakat fiyatına göre yorumlamak lazım.
Çok tepki görülüyor. Örneğin bu donanımlara bu fiyat çok fazla gibi ve ben olsaydım daha iyisini alırdım falan. CoK mu abartiyorlar ya da ben mi hata yaptım? GTA 6 falan kaldıracağını düşünüyorum şahsen. RTX 2060 6 GB olduğu için biraz kötü. Süper olanı alsaydim 8 GB olurdu ama bütçeyi aştığı için alamadım. Sizin yorumlarınız ne?

Kasa ve PSU olarak vasat bir sistem gibi gözüküyor. Fakat artık bu teknoloji işi iyice şans işi oldu. Eğer kasanız ve PSU'nuz bir sıkıntı çıkartmazsa size, donanım olarak çok iyi bir sistem.

+80 sertifikalı 500W.
Biliyorum ancak 500W ileride yükseltme yapacağınız zaman sorun yaşatabilir. Eğer hiç ekleme veya değiştirme yapmayacağım diyorsanız yeterli olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağını degistiricem 6 ay sonra

Hayırlı uğurlu olsun o zaman. Piyasa çok çalkalanıyor, dolar kuru yerinde sabit durmuyor. Yarın bir gün aynı fiyata daha iyi bir sistem görünce moralinizi bozmaya hiç lüzum yok. Aldığınız sistem son derece güçlü bir sistem.

Hayırlı uğurlu olsun o zaman. Piyasa çok çalkalanıyor, dolar kuru yerinde sabit durmuyor. Yarın bir gün aynı fiyata daha iyi bir sistem görünce moralinizi bozmaya hiç lüzum yok. Aldığınız sistem son derece güçlü bir sistem.
Yorumunuz için tessekur ederim aynı fiyata daha iyisini gorurmuyum bilmemde 3 hafta önce 4600 liraydı 5000 liraya çıktı ben 4900 iken almıştım ve kasası dark diamond idi ve SSD markası Sandisk olarak degistirmistim
@Bilal Cihan Dostum bence şimdiden 650W ve üzeri bir güç kaynağı al kafan rahat olsun.
Şimdilik 500 yeter diye bunu aldım bütçem yetmedi şahsen

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı