Teknobiyotik R3 4300GE sistem alınır mı?

WiSo

Hectopat
Daha fazla  

Iyi forumlar. Yukarıdaki bilgisayarı almayı düşünüyorum. Bu fiyata daha iyisi vardır elbet fakat ailemden dolayı Hepsiburada veya Trendyol dışında bir yerden alamiyorum.

Bu sistemin parçalarının hangi marka olduğunu bulabilir miyim? Bir de CS:GO'da sizce kaç FPS verir? Bu işlemciyi kullanan varsa cevaplarsa çok sevinirim.

GameGaraj'dan alamiyorum. Eğer Hepsiburada veya Trendyol'da daha iyisi varsa olabilir. Bana kalsa alırım fakat benlik bir olay değil.

Monitörüm VGA destekli. Dönüştürücü olabilir fakat Online FPS oyunlarında ne kadar sağlıklı olur? Yakin zamanda monitör değişemem.

GameGaraj'dan alamiyorum. Eğer Hepsiburada veya Trendyol'da daha iyisi varsa olabilir. Bana kalsa alırım fakat benlik bir olay değil.

Monitörüm VGA destekli. Dönüştürücü olabilir fakat Online FPS oyunlarında ne kadar sağlıklı olur? Yakin zamanda monitör değişemem.

Hocam Trendyol Hepsiburada gibi sitelerden maksimum bu sistemin 5FPS üstünü alırsınız. Paranız çöpe gitsin diyorsanız alın. Cidden çok kazıklar, bir şekilde ikna edin (eğer aileniz izin vermiyorsa).

Hocam Trendyol Hepsiburada gibi sitelerden maksimum bu sistemin 5FPS üstünü alırsınız. Paranız çöpe gitsin diyorsanız alın. Cidden çok kazıklar, bir şekilde ikna edin (eğer aileniz izin vermiyorsa).

Hocam zaten ekran kartlı bir sistem alabilecek durumda değilim. Planım APU alıp ekran kartı ve monitör almak ileride.

Şu an zaten stok sıkıntısı, dolar vs. çok arttı fiyatlar. Eğer bu sistem performans konusunda iyiyse alacağım çünkü riske girmeyi ( bilmedikleri siteden almayı ) istemiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı