Teknobiyotik TC Kimlik No istemesi

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Arkadaşlar Teknobiyotik'den alışveriş yapacağım fakat alışveriş esnasında TC kimlik no'mu istiyorlar ve ben pek güvenemiyorum rastgele bir numara girsem sorun olur mu ? Örn. 123456654 diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı firmalar fatura kesmek için ve kargo firmalarınına hazır bir şekilde iletmek için istiyor. Güvenilmeyecek bir tarafı yok. Kredi kartı bilgilerini verirken güvendiğin site, TC no isteyince mi güvensiz oldu? :)

1- Güvenemeyeceğin bir tarafı yok.
2- Kargo görevlisi elindeki belgede bulunan TC Kimlik Numarası ile kimliğinde bulunan numarayı eşleştiremez ise kargoyu sana vermeme hakkı var. Hatta vermemeli. Böyle bir şey yapma.

Bazı firmalar fatura kesmek için ve kargo firmalarınına hazır bir şekilde iletmek için istiyor. Güvenilmeyecek bir tarafı yok. Kredi kartı bilgilerini verirken güvendiğin site, TC no isteyince mi güvensiz oldu? :)
Sonuçta kredi kartımın bir limiti var ve o limit kadar çekebiliyorlar, fakat internet de bir göz gezdirdikten sonra vergi kaçakçılığına kadar gidiliyormuş TC Kimlik numarası ile ve hafiften bir korku saldı umarım teknobiyotik güvenilir bir sitedir.

Teknobiyotik güvenilir bir site. Yanlış bir TC kimlik numarası yazarsanız kargoyu alırken ve bir sorun olursa iade süreçlerinde sorun yaşayabilirsiniz.

Galiba benim şansım yok zar zor kart aldık içine para yatırdık bu sefer de teknobiyotik sitesi Maestro logolu kartları kabul etmiyor, Maestro logolu kartları kabul eden güvenilir bir site var mıdır ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı