Teknofem'den video indirme

blueblood

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Turkey
Daha fazla  
Teknofem'den video indirmek istiyorum. Fakat IDM ve Stream Transport ile indirilmiyor. Video indirmeye karşı koruma var nasıl indirebilirim? Amacım tablete atıp ordan izlemek.

Birkaç seçeneğin var: İzlenilen her video mutlaka PC'ye kaydedilir. Temporary Internet Files klasöründe boyutu en büyük olan dosyalar genelde bu videoalrdır. masaüstüne atıp formatını FLV yapman bir çözüm olabilir.

Alternatif olarak Camtasia ile videoları kaydedebilirsin ekran görüntüsü olarak.

Uğraşmana gerek kalmadı çünkü Youtube'de TeknoFEM TV adında bir kanal var. Kanalın yasal olup olmadığını bilmiyorum yasal ise Youtube'de kalacaktır. Yasal bir paylaşım değil kaçak bir paylaşım ise her an TeknoFEM yetkilileri hukuki işlemlerle videonun kaldırılmasını için girişimlerde bulunabilir. Kısacası elini çabuk tut idm ile çabuk indirmeye gayret göster. Kanal linkini veriyorum sana kolay gelsin TIKLA.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı