Teknofest 2019'a hangi gün gidilmeli?

Sivil havacılığa ilgim var ama MC-21 dışında bir şey göremedim. Hep askeri etkinlikler var. Geçen hafta Florya sosyal tesislerinde kahvaltıya gitmiştim giderken göz ucuyla bir 747 gördüm Atatürk Havalimanı'nda. Hala oradaysa onu görmek bana yeter. Boş olur diye hafta içi gideceğim umarım çocuk bolluğuna denk gelmem.

Sivil havacılığa ilgim var ama MC-21 dışında bir şey göremedim. Hep askeri etkinlikler var. Geçen hafta Florya sosyal tesislerinde kahvaltıya gitmiştim giderken göz ucuyla bir 747 gördüm Atatürk Havalimanı'nda. Hala oradaysa onu görmek bana yeter. Boş olur diye hafta içi gideceğim umarım çocuk bolluğuna denk gelmem.
Okullar bol katılım yapıyor çocuk olacaktır.

Bende yarın gitmeyi düşünüyorum. Gidip bakayım ilgimi çeken bir şey yoksa eve geri dönerim. Allah'tan okulları toplu taşıma ile götürmüyorlar yoksa işim daha zor olurdu.

Bugün gittim ve hiç zevk almadım. Okul gezileri olmadığı zaman bir daha gitmek istiyorum o da akşam vakitleri olur heralde. Bakacağım artık.. Okul çocukları beni deli etti..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı