Teknoloji Sitesi İçin Ad Önerisi

enes05252

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar,
Bir internet sitesi kuracağım. Fakat adının ne olacağını bilmiyorum. Sizce adı ne olmalı ? Sitede teknolojik haberler, videolar, oyun ve uygulama tanıtımı, uygulama ve oyun kurma ve bilgilendirme vb. şeyler olacak.

Kanal için de sormuştun ? Benim fikrim bence kendi fikrinin olması. Yani bence @Recep Baltaş DH'ye gidip yeni sitemin ismi ne olsun diye sormamıştır. Ama bak şimdi siteye. X işlemciler Titan X'ler. R9 295X2'ler havada uçuşuyor. Kendin bulmalısın bence.

Ene's Hardware olabilir.
Hmm :) Tamam da urlsini nasıl yapacağım? eneshardware.xxx gibi mi ? Bu arada sitede kendi adımın geçmesini istemiyorum çünkü 3 kişi kuracağız.

Kanal için de sormuştun ? Benim fikrim bence kendi fikrinin olması. Yani bence @Recep Baltaş DH'ye gidip yeni sitemin ismi ne olsun diye sormamıştır. Ama bak şimdi siteye. X işlemciler Titan X'ler. R9 295X2'ler havada uçuşuyor. Kendin bulmalısın bence.

Evet kanal içinde sormuştum. Sizin fikrinizle hareket etmek bence daha iyi. Yorumun için teşekkürler. Aklımda hiçbir fikir yok onun için sordum. ;)

Daha önceki konunda da söylemiştim, şimdi de söyleyeceğim. Bu işlerde özgünlük esastır. Sen daha adın ne olacağına kendin karar veremiyorsan hiç başlama.

Aklımda birkaç tane var fakat o domainler alınmış. Biraz kısıtlandı fikirlerim. Ayrıca blog tarzı birşey kuracağım.

isimbulamadim.xxx yapıcam galiba. :LOL:

(Kanalındaki videon sayesinde insanlara nasıl olduğunu gösterdin ve insanlar senden biraz uzaklaştı)Normal bir izleyici bu videoyu görse bir daha kanala uğramaz önce ciddiyetlik ne kadar Murat adındaki kişi gibi olmaya çalışsanda insanlar sen recep baltaş gibi olunca seni daha çok sevecek seninle iletişim kuracaklar.

Ene's Hardware olabilir. Kulağa hoş geliyor. Tavsiyem ilk önce kanal açıp ilerledikten sonra site açman. Ama açmak istiyor isen site için sürekli çalışmak gerekir. İkisi beraber götürebilecek isen olabilir. Kanalı büyütmek biraz daha kolay olur senin için. Eğer çalışacak arkadaşların var ise arkadaşların ile beraber yapmanı tavsiye ederim. İlgilenmek daha kolay olur. Başarılar dilerim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı