TEKNOPAT absürtlüğü, yobazlığı ve vizyonsuzluğu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fikocibo

Femtopat
Daha fazla  
Tehdit
Bu mesajla beraber tahminim engelleyecekler ama yinede bir kaç kişinin bunu görmesi bile yeterli olacaktır. -Kİ nasıl bri vizyonsuz zihniyet nasıl yobaz bir bakış açıları var bilin!

Dün aşağıdaki mesajı alarak engellendim
Şimdi arkadaş tezat olan şu : "Technopat Sosyal herkese açık bir yardımlaşma ağıdır." diyor buraya kadar HARİKA! Diyor ki paypaşım için burada bir platformuz....

Sonrada YOBAZLIK VE VİYONSUZLUK GİRİYOR DEVREYE ve diyor ki "Özelden yardımlaşma girişiminde bulunmayınız."

1- Madem özelden paylaşım yapılmasını istmiyorsunuz ne diye özel mesajlaşma bölümü var?
2- Madem paylaşım sa söz konusu özel yada halka açık, ne farkeder paylaşım, paylaşım özgürlüğünü neden engelliyorsun?
3- Kullanıcılar kendi aralarında paylaşım yapmaları yasak mı? Yada bana bilgi ver diye PM at demesi yasak mı? Sizi RAHATSIZ EDEN (gerçi rahatsız karakter olmasanız bu tip sloganınızı verip, verilen slogan uyglanıyor diye bir absürt vizyonsuz davranışa girmezsiniz ama!) NEDİR?

VARSA CESARETİN, KARAKTERİN, VARSA VİZYONUN BUYUR YÖNETİCİ EDİTÖR ARKADAŞ!

-------------------------------------
Dün 20:47
Technopat Sosyal herkese açık bir yardımlaşma ağıdır. Özelden yardımlaşma girişiminde bulunmayınız.

Disney+ yıllık 15 TL'ye alınır mı?
MehmetB3801 dedi:
Discord'dan tanıştığım bir kişi bana 1 yıllık Disney+ almamı teklif etti. Yıllığı 15 TL. Normal 350 TL ama ben 15 TL'ye almış olacağım. Büyük ihtimalle çalıntı kart ile yapıyor. Başıma bir iş gelir mi?
Satış yapan arkadaşı PM atabilirmisin?

Bu uyarı nedeniyle hesabınızın yetkileri geçici süreliğine kısıtlanmış olabilir.

Bu mesajla beraber tahminim engelleyecekler ama yine de birkaç kişinin bunu görmesi bile yeterli olacaktır. -Kİ nasıl bri vizyonsuz zihniyet nasıl yobaz bir bakış açıları var bilin!

Dün aşağıdaki mesajı alarak engellendim
Şimdi arkadaş tezat olan şu: "Technopat Sosyal herkese açık bir yardımlaşma ağıdır." diyor buraya kadar HARİKA! Diyor ki paypaşım için burada bir platformuz...

Sonrada YOBAZLIK VE VİYONSUZLUK GİRİYOR DEVREYE ve diyor ki "Özelden yardımlaşma girişiminde bulunmayınız."

1- Madem özelden paylaşım yapılmasını istmiyorsunuz ne diye özel mesajlaşma bölümü var?
2- Madem paylaşım sa söz konusu özel ya da halka açık, ne fark eder paylaşım, paylaşım özgürlüğünü neden engelliyorsun?
3- Kullanıcılar kendi aralarında paylaşım yapmaları yasak mı? Ya da bana bilgi ver diye PM at demesi yasak mı? Sizi RAHATSIZ EDEN (gerçi rahatsız karakter olmasanız bu tip sloganınızı verip, verilen slogan uyglanıyor diye bir absürt vizyonsuz davranışa girmezsiniz ama!) NEDİR?

VARSA CESARETİN, KARAKTERİN, VARSA VİZYONUN BUYUR YÖNETİCİ EDİTÖR ARKADAŞ, CEVAP HAKKINI KULLAN!

Ya da TİNE YOBANZCA VİZYONSUZCA SİL VE BANLA BENİ! HAHAHAHA

-------------------------------------
Dün 20:47
Technopat Sosyal herkese açık bir yardımlaşma ağıdır. Özelden yardımlaşma girişiminde bulunmayınız.

Disney+ yıllık 15 TL'ye alınır mı?
MehmetB3801 dedi:
Discord'dan tanıştığım bir kişi bana 1 yıllık Disney+ almamı teklif etti. Yıllığı 15 TL. Normal 350 TL ama ben 15 TL'ye almış olacağım. Büyük ihtimalle çalıntı kart ile yapıyor. Başıma bir iş gelir mi?
Satış yapan arkadaşı PM atabilir misin?

Bu uyarı nedeniyle hesabınızın yetkileri geçici süreliğine kısıtlanmış olabilir.

Pardon ama hiçbir doktora falan görünmeyi düşündün mü? Yöneticiye hakaret ederek kendini haklı falan mı görüyorsun? Kusura bakma ama moderatör hakkını vermiş senin banlansan iyi olur.

Pardon ama hiçbir doktora falan görünmeyi düşündün mü? Yöneticiye hakaret ederek kendini haklı falan mı görüyorsun? Kusura bakma ama moderatör hakkını vermiş senin banlansan iyi olur.

Hocam hissediyorum geliyorlar, moderatörler geliyorlar, öfke ve intikam içinde banlamaya geliyorlar.

Kafayı üşütenler var anlaşılan yine burada.

Discord gibi mecralara ait adların kullanılıp özel olarak yardımlaşmak yasak.
Bu konuya dair yaptırımlar var. Zamanında ben de nasibimi 2 kere aldım bundan.

İkincisi PM yani özel mesajlaşma burada mevcut değil.
DA gibi forumlarda bu özellik aktiftir.

Dediklerinizin "bir kısmı" doğru ancak daha güzel bir dille açıklayabilirsiniz.

Madem özelden paylaşım yapılmasını istemiyorsunuz ne diye özel mesajlaşma bölümü var?
XenForo lisanslı bir forum. Her forumda özel mesajlaşma bulunur, bu forumda kapalı.
paylaşım özgürlüğünü neden engelliyorsun?
Babanızın uşağı yok burada, paylaşmanıza bir şey diyen yok. Bir bilgi olacaksa da herkese açık olmalı.

Üçüncü maddeye gelecek olursak da kullanıcıların kendi arasında PM'leşmesini de doğru bulmuyorum. İllaki suistimal edilir bu. Technopat'ı bu konuda takdir ediyorum, bir bilgi ortada olacaksa da herkese açık olmalı. Beğenmiyorsanız farklı forumlara gidebilirsiniz, tutan yok.

Merhaba,

Madem özelden paylaşım yapılmasını istemiyorsunuz, ne diye özel mesajlaşma bölümü var?
Özel mesaj sistemi kapalı durumda ve kullanılmıyor. Sadece aldığınız uyarılar için Moderasyon Ekibi tarafından mesaj alabiliyorsunuz.

Madem paylaşımsa söz konusu özel ya da halka açık, ne fark eder paylaşım? Paylaşım özgürlüğünü neden engelliyorsun?
Technopat üzerinde bilgiyi herkese açık bir şekilde sunuyoruz. Özel bir şekilde yardımlaşmaya izin verilmiyor. Ayrıca hesap satışına da destek sunulmuyor.

Kullanıcıların kendi aralarında paylaşım yapmaları yasak mı ya da "Bana bilgi ver." diye PM at demesi yasak mı? Sizi RAHATSIZ EDEN (Gerçi rahatsız karakter olmasanız bu tip sloganınızı verip verilen slogan uygulanıyor diye bir absürt vizyonsuz davranışa girmezsiniz ama!) NEDİR?
Bilgiden herkesin faydalanabilmesini ve bir konuyu internetten arayan birinin çözüme ulaşabilmesini istiyoruz. Hesap satışı ve yasa dışı içerik gibi izin verilmeyen konular için özelden de olsa destek verilmesine izin vermiyoruz. Konu içerisinde çözülemeyen sorunlar için TeamViewer ve diğer programlar üzerinden destek sunulabilir fakat çözümü yine de konuda belirtmek zorundasınız. Belirtmediğiniz takdirde uyarı alıyorsunuz.

VARSA CESARETİN, KARAKTERİN, VARSA VİZYONUN BUYUR YÖNETİCİ EDİTÖR ARKADAŞ!
Tehdit için de uyarı veriliyor. Technopat Sosyal'de sokakta konuşulur gibi konuşulmasını istemiyoruz. 1 sene sonra fikriniz değişirse yeniden giriş yapabilirsiniz. :)

Sağlıklı günler dileriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı