Teknosa G440 Farklı Ürün

dantecora

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Teknosadan G440 aldım dün bugün geldi ancak sağ alttaki logo beyaz ve altı komple mavi, araştırdığımda hiç bu tarz bir g440 görmemiştim :)

20151117_202832_hdr.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
O nasıl bir şeymiş öyle ya? Ben de G440 kullanıyorum ama bendeki sıradan herkeste olan tasarım. İnsan huylanmadan edemez böyle bir şeyde. Yüzeyinden, tabanından vs. anlaşılır malzeme kalitesi, sahte olma gibi bir durum söz konusu olacağını sanmıyorum ama ilginç bir durum. İnternetten araştırdım, hiç böyle bir şey bulamadım. Güneşte falan mı kaldı acaba :p :)

Logitech kısa süre önce g300 ürününü piyasadan kaldırıp sadece tasarımını değiştirip g300s olarak tekrar piyasaya sundu.Eğer bir sorun yoksa sadece tasarım farklıysa bu üründe de aynısını yapmış olabileceklerini düşünüyorum genede siz bir araştırın.

O nasıl bir şeymiş öyle ya? Ben de G440 kullanıyorum ama bendeki sıradan herkeste olan tasarım. İnsan huylanmadan edemez böyle bir şeyde. Yüzeyinden, tabanından vs. anlaşılır malzeme kalitesi, sahte olma gibi bir durum söz konusu olacağını sanmıyorum ama ilginç bir durum. İnternetten araştırdım, hiç böyle bir şey bulamadım. Güneşte falan mı kaldı acaba :p :)

Logitech kısa süre önce g300 ürününü piyasadan kaldırıp sadece tasarımını değiştirip g300s olarak tekrar piyasaya sundu.Eğer bir sorun yoksa sadece tasarım farklıysa bu üründe de aynısını yapmış olabileceklerini düşünüyorum genede siz bir araştırın.

Aynen bende cok sasirdim bide alti komple mavi pentayi aradim teknosayi yeni midellero bu sekildeymis sorun yok dediler

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı