Telefon adaptörü ile laptop soğutucu şarj edilir mi?

squx123

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Konu ile ilgili farklı yazılar çözümler gördüm fakat tam olarak cevap veren göremedim. Telefonun (POCO X3 Pro) şarj adaptörü ile laptop soğutucuyu direkt bağlayarak çalıştırsam zarar verir mi soğutucuya? Kullandığım adaptör büyük, telefon 33V ile şarj oluyor biraz da o yüzden kararsız kaldım.

Soğutucu linki:

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba. Hocam, üstteki çift taraflı USB kabloyu laptobun USB 2.0, 3.0 portlarına (laptop çalışır durumdayken) veya elinizdeki adaptörün USB portuna takarak laptop soğutucuyu her 2 durumda sıkıntısız kullanırsınız. Adaptörün 33 watt çıkış gücünün olması durumunda laptop soğutucusu kendi ihtiyacı kadarını çekip kullanır, watt değerinin (veya USB amper çıkışının) daha fazla olması laptop soğutucunuza herhangi bir zararı veremez.

Not: Elinizdeki POCO X3 Pro adaptörünün dışında üzerinde (çıkışında) sadece USB Type C portu olan diğer adaptörlerle laptop soğutucunuzu çalıştıramazsınız, çünkü USB standartları uyuşmamış olur. USB 2.0 veya USB 3.0 standardı ile laptop soğutucunuzun USB arayüz bağlantısı üst linkteki adaptör kabloyla uyumlu çalışmış olur. Kolay gelsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı