Telefon adaptörüm yandı

MertCu

Decapat
Daha fazla  
Merhaba değerli üyeler,

Bugün başıma 3. kez aynı sorun geldi. İlk önce ASUS adaptörüm yandı telefonu şarj etmemeye başladı ve içerisinden USB kısmından hafif bir yanık kokusu geldi. Daha sonrasında Apple adaptörüm yandı yine aynı koku ve bugünde Xiaomi adaptörüm yandı USB kısmından gelen yanık kokusu adaptörlere para vermekten çok sıkıldım. Günde sadece 1 kez telefonu şarj ediyorum. Şarj aletini prizden çekmiyorum acaba o mu sıkıntı yapıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba değerli üyeler,

Bugün başıma 3. kez aynı sorun geldi. İlk önce ASUS adaptörüm yandı telefonu şarj etmemeye başladı ve içerisinden USB kısmından hafif bir yanık kokusu geldi. Daha sonrasında Apple adaptörüm yandı yine aynı koku ve bugünde Xiaomi adaptörüm yandı USB kısmından gelen yanık kokusu adaptörlere para vermekten çok sıkıldım. Günde sadece 1 kez telefonu şarj ediyorum. Şarj aletini prizden çekmiyorum acaba o mu sıkıntı yapıyor?
Prizde sorun olabilir mi?

Priz ile daha öncesinde bir sıkıntı yaşadım geçen sene multimetre ile ölçüm yaparken multimetre patladı ve prizin şarteli attı şarteli kaldırdım ve kullanmaya devam ettim. arada olan 3lü priz yandı onu attım yenisini aldım. Yeni yerleşim bölgesi oturduğum için elektrik arada gidip gelebiliyor ayda 5-6 kere gidip geldiği oluyor. telefonu sarj ederken kullanmıyorum takıp bırakıyorum.

pc den akımı takip edebileceğim bir uygulama mevcut mudur bildiğiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı