Çözüldü 'Telefon Bağlantısı' uygulamasında iOS seçeneği yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

brkyozell

Kilopat
Windows 11'e gelen bir güncellemeyle artık Telefon Bağlantısı uygulamasında iOS cihazları da eşleştirme özelliği getirildi diye biliyorum ancak bu seçenek benim kendi PC'mde etkin değil.

1683319966520.png

Uygulamanın beta sürümü gibi bir şey mi gerekiyor, eğer öyleyse nasıl yapabilirim?

Çözüm
Windows 11'e gelen bir güncellemeyle artık telefon bağlantısı uygulamasında iOS cihazları da eşleştirme özelliği getirildi diye biliyorum ancak bu seçenek benim kendi PC'mde etkin değil.

Eki Görüntüle 1767974

Uygulamanın beta sürümü gibi bir şey mi gerekiyor, eğer öyleyse nasıl yapabilirim?

Henüz RTM sürümüne gelmedi galiba Insider da vardı o özellik.
Windows 11'e gelen bir güncellemeyle artık telefon bağlantısı uygulamasında iOS cihazları da eşleştirme özelliği getirildi diye biliyorum ancak bu seçenek benim kendi PC'mde etkin değil.

Eki Görüntüle 1767974

Henüz RTM sürümüne gelmedi galiba Insider da vardı o özellik.

Çözüm
Hangi Insider'da mevcut hocam, bir de Insider kurarsam kararsızlık sorunu yaşar mıyım?

Beta ve geliştirici kanallarında varmış ve evet her Insider kanalında olduğu gibi kararsızlık riskini göze almak zorundasınız bu arada geçmeden önce uyarayım Windows 11'de Insider kanallarına bir kere girdiniz mi format atmadan RTM sürümüne geri dönemiyorsunuz.

Beta ve geliştirici kanallarında varmış ve evet her Insider kanalında olduğu gibi kararsızlık riskini göze almak zorundasınız bu arada geçmeden önce uyarayım Windows 11'de Insider kanallarına bir kere girdiniz mi format atmadan RTM sürümüne geri dönemiyorsunuz.
Hmm, sıkıntılı o zaman. Ben en iyisi RTM'ye gelmesini bekleyeyim. Sağ olun hocam, iyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı