Telefon durduk yere melodi çalıyor

Tooflesss

Decapat
Daha fazla  
Bundan 1-2 hafta önce bir laptop aldım (soracak olanlar için Lenovo IdeaPad Gaming 3 aldım) telefonum ve laptopumu birbirine bağlandıktan sonra arada durduk yere melodi çalmaya başlıyor (hayır yani bir de melodi hoşuma gidiyor şaka gibi) sebebini anlayamadım gitti telefon öylece elimde iken bile çalıyor ve kapatmak imkansız resmen. Müziğin keyfi isterse kapanıyor 🥲. Şey ile ilgisi olur mu bilmiyorum ama galiba bilgisayarın kurulumunda hata varmış bu yüzden format atacağım düzelir mi?

Bundan 1-2 hafta önce bir laptop aldım (soracak olanlar için Lenovo IdeaPad Gaming 3 aldım) telefonum ve laptopumu birbirine bağlandıktan sonra arada durduk yere melodi çalmaya başlıyor (hayır yani bir de melodi hoşuma gidiyor şaka gibi) sebebini anlayamadım gitti telefon öylece elimde iken bile çalıyor ve kapatmak imkansız resmen. Müziğin keyfi isterse kapanıyor 🥲. Şey ile ilgisi olur mu bilmiyorum ama galiba bilgisayarın kurulumunda hata varmış bu yüzden format atacağım düzelir mi?

Bilgisayar sıkıntılı diye telefonun ses çalması mantıksız. Telefon ve bilgisayar arasında ne bağlantısı kuruyorsunuz (ekran yansıtma, dosya paylaşma gibi).

Bilgisayar sıkıntılı diye telefonun ses çalması mantıksız. Telefon ve bilgisayar arasında ne bağlantısı kuruyorsunuz (ekran yansıtma, dosya paylaşma gibi).
Bilgisayarın sıkıntısı derken oyundan çıktıktan sonra mavi ekran hatası veriyor ve sorup öğrendiğime göre kurulumda hata varmış (pc windows 11 yüklü olarak geldi yani biraz yarımdı ben tamamladım)bu yüzden tekrar kuracaktım. Bağlantı da şöyle "Windows Bağlantısı" diye bir şey ve bu bağlantı ile telefon aramalarını, smsleri, telefona gelen tüm bildirimleri bilgisayardan görmeye yarıyor. Bunu ayarladıktan sonra arada bu dediğim melodi çalıyor. Bilgisayara bağlı ve ya bağlı olmadan çalıveriyor. Sebebini bilsem bile bana yeter çözümü vardır illaki diye düşünüyorum.

Bilgisayarın sıkıntısı derken oyundan çıktıktan sonra mavi ekran hatası veriyor ve sorup öğrendiğime göre kurulumda hata varmış (PC Windows 11 yüklü olarak geldi yani biraz yarımdı ben tamamladım)bu yüzden tekrar kuracaktım. Bağlantı da şöyle "Windows bağlantısı" diye bir şey ve bu bağlantı ile telefon aramalarını, SMS'leri, telefona gelen tüm bildirimleri bilgisayardan görmeye yarıyor. Bunu ayarladıktan sonra arada bu dediğim melodi çalıyor. Bilgisayara bağlı veya bağlı olmadan çalıveriyor. Sebebini bilsem bile bana yeter çözümü vardır illaki diye düşünüyorum.

Belki kullandığınız bağlantı programı telefonun bir ayarını bozmuştur hem telefona hem PC'ye format atın. Hem bağlı hem bağlı değilken ses çalıyorsa telefon sıkıntılıdır, bilgisayara bir kere bağladıktan sonra sorun çıktıysa PC sıkıntılıdır siz ikisini de formatlayın.

Geri
Yukarı