Telefon ekranı gitti

KrmaLitY

Centipat
Daha fazla  
Telefonum bir kaza sonucunda ekranı gitti (sadece siyah ve dokunmatik çalışıyor) ve oyunda çok fazla verim var yaptırmak istedim 5000 TL istediler. Bildiğiniz bir çözüm varsa benimle paylaşın.

kırılmış diyor.

5K TL için ekrana vermem, gider iyi bir telefon alırım, oyunlar zaten genellikle buluta kayıt ediliyor.

Kırılmış diyor.

5K TL için ekrana vermem, gider iyi bir telefon alırım, oyunlar zaten genellikle buluta kayıt ediliyor.

Ben Oppo A74 telefonumu 6200 TL'ye falan aldım, oyun için bulut kaydetmeyi açmamış olabilir.

Telefonum bir kaza sonucunda ekranı gitti (sadece siyah ve dokunmatik çalışıyor) ve oyunda çok fazla verim var yaptırmak istedim 5000 TL istediler. Bildiğiniz bir çözüm varsa benimle paylaşın.

Ust segment bir telefonun varsa ve bu fiyati yetkili servis verdiyse normal. Yan sanayi ekran almanizi kesinlikle onermem.

Telefon marka model nedir?
samsung galaxy s7

kırılmış diyor.

oyunda bulut yok kendin sadece kaydedebiliyorsun

Telefonunuzun şifresini açabiliyor iseniz, bilgisayara aktarabilirsiniz.
denedim fakat usb hata ayıklama kapalı ve göremediğim için açamıyorum da

Samsung Galaxy S7.

Oyunda bulut yok kendin sadece kaydedebiliyorsun.

Denedim fakat USB hata ayıklama kapalı ve göremediğim için açamıyorum da.
Galaxy s7 ortalama ekran fiyatı 1300 TL, 5000 TL ekran fiyatı mı olur fazlasıyla gereksiz fiyat.

Bu telefon s7 değil s7 edge ikinci el ve ayrıca ekranda sorun olduğunu söylemiş satıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı