Telefon iade süreci nasıl işler?

dedemlililer

Hectopat
Arkadaşlar ben telefon almak istiyorum ve Xiaomi Mi A3 vs Realme 3 Pro arasında kaldım. Xiaomi cihazı Teknosa'da inceledim ama Realme 3 Pro'yu inceleyebileceğim bir yer yok. Sadece internet üzerinden satılıyor. Şimdi ben ilk olarak Realme alsam ve SIM kart takmadan 2-3 gün kullansam, hatta Teknosa'ya götürüp Xiaomi cihazla karşılaştırma yapsam ve bu süre sonunda Xiaomi bana daha iyi gelse, ben bu cihazı iade edebilir miyim? Cihazı Hepsiburada veya N11 üzerinden alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutusu açılmış, bandrolü yırtılmış, kullanılmış telefonlarda 14 günlük cayma hakkı geçerli değil diye biliyorum. Eğer telefonda problem yoksa elinizde kalır.

Bir daha o firma napacak açılmış ürünü gerimi satıcak? kim açılmış paketi kabul eder resmen bu firmaya zarar.
14 Gün içinde cihaza zarar vermediği sürece hatta cihaz olağan kullanımda bozulsa bile iade edebilir. Sim kart takıp kullanabilir. Gayet güzel bir hak. Açılan paketlerde geri paketlenip tekrar satışa çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı