Telefon ile nasıl zaman geçirilir?

Selam arkadaşlar. Laptopumu servise gönderdim ve bayramdan sonraya kadar telefonum ile kalacağım, Xiaomi Note 8 Pro kullanıyorum özellikleri vs. gayet iyi. Sorun şu ki ben bu telefon ile nasıl zaman geçireceğim, pek dışarı çıkan biri değilim. PUBG Mobile indirdim fakat bir iki maç sonra sıkılıyorum, dizi izliyorum ama yeterli olmuyor. Evin içerisinde dönüp duruyorum. Önerileriniz nelerdir?
PS1 ve PSP emülatörü ile bir sürü oyun oynanabilir.

Selam arkadaşlar. Laptopumu servise gönderdim ve bayramdan sonraya kadar telefonum ile kalacağım, Xiaomi Note 8 Pro kullanıyorum özellikleri vs. gayet iyi. Sorun şu ki ben bu telefon ile nasıl zaman geçireceğim, pek dışarı çıkan biri değilim. PUBG Mobile indirdim fakat bir iki maç sonra sıkılıyorum, dizi izliyorum ama yeterli olmuyor. Evin içerisinde dönüp duruyorum. Önerileriniz nelerdir?
Technopat sosyalde takıl battle royale den sıkıyor olabilirsin belki birde CoD indirip çok oyunculu oynayabirsin bendede battle royale 2 sonra sıkıyor ama çok oyunculu giriyorum 3 saat geçiyor onun dışında asphalt 9 oynayabilirsin youtube da gezinebilirsin twitch de gezinebilirsin günün böylece geçer.

Geri
Yukarı