Telefon internet paylaşımında kesinti

Eren Mercury

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum mi 10. yazlıkta olduğumuz için Wi-Fi yok bu nedenle mobil veri kullanıyorum. Laptopa bağlanıyor fakat sürekli oyunda bağlantı hatası alıyorum. İnternet de çekiyor. Anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonum mi 10. yazlıkta olduğumuz için Wi-Fi yok bu nedenle mobil veri kullanıyorum. Laptopa bağlanıyor fakat sürekli oyunda bağlantı hatası alıyorum. İnternet de çekiyor. Anlamadım.

USB kablo ile bağlayıp mobil erişim ayarlarında USB ile bağlan deyin. Hem biraz daha stabil olur.

Denetim Masası>Ağ ve İnternet>Ağ ve Paylaşım Merkezi>Bağlı oldğun ağı seç (bağlantılar yazar)>Özellikler>İnternet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4 Özeliikleri)>Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan> Üst tarafa>8 8 8 8>Alt tarafa>önce 8 8 2 2 olmaz ise 8 8 0 0 deneyin.

Bunu deneyin derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…