Telefon interneti önerisi

Mete kürkçü

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün başka bir eve taşındık ve fark ettim ki telefon çekmiyor. Ev giriş kat. Elazığ merkezde. Turkcell'i arayıp söyledim pek ilgilenilmedi bende eve Wi-Fi bağlatma kararı aldım ama aklıma şu sorular geldi şebeke düşük çekiyor acaba Wi-Fi'da mı yavaş internet dağıtır? Ve en hızlı ucuz internet önerilerinizi bekliyorum çok Online oyun oyniyorum ve bana 40 ms yeter PUBG vs önerilerinizi bekliyorum.

Altyapınıza bağlı olarak internet alırsınız internette adresinizi girdiğinizde herhangi bir internet sağlayacısının sitesine alabileceğiniz hızı gösterir. Oradan seçimi sizin yapmanız gerekiyor lakin hızınız yüksek ya da düşük olacak diye bir garanti yok.

Altyapınıza bağlı olarak internet alırsınız internette adresinizi girdiğinizde herhangi bir internet sağlayacısının sitesine alabileceğiniz hızı gösterir. Oradan seçimi sizin yapmanız gerekiyor lakin hızınız yüksek ya da düşük olacak diye bir garanti yok.

Turkcell super Online bakiyorumda iş yapar gibi.

Bölgeniz de Vodafone iyi ise ve de bütçeniz müsait ise size tavsiye edebileceğim, en güzel tarife; (Kendim de kullanıyorum)
Screenshot_20210806-133536~2.png

Ev interneti altyapınız iyi ise en ucuzunu alın ve telefonunuz çekmiyor ise'de ev interneti üzerinden konuşma yani VoWifi kullanın. Ev interneti alırsanız bir taşla iki kuş vurursunuz.

Geri
Yukarı