Çözüldü Telefon kendi kendine müzik çalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wurdev0LL

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, Samsung Galaxy A7 2017 kullanıyorum. Ekran kapalıyken telefon birden kendi kendine saçma sapan bir müzik çalıyor. Telefonumda öyle bir müzik yok. Bilinçli bir kullanıcıyım, yanlış bir indirme işlemi veya site ziyareti yapmadığıma eminim. RAM temizliği, hafıza temizliği vs. yaptım ama sorun sadece yeniden başlatınca düzeliyor, o da birkaç saatliğine. Lütfen başına gelen varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle cevaplarınız için tek tek teşekkürler. Instagram kullanıyorum ve ben de sorunun ondan olduğunu düşünüyorum. Dediğiniz gibi ben de bir çok kez yaşadım ve bir daha Instagram'a girip çıkınca düzeliyordu. Ama bu günlerce kaldı, Instagram'ın önbelleğini temizledim olmadı, sildim tekrar yükledim ve telefonu yeniden başlattım. Ses kesildi, ama ne kadar sürer bilmiyorum.
Camide falan cemaatin küfürlerine maruz kalmadan formatla bence :D
Hiç format atmak istemiyorum 😞
Kulaklık takılı iken mi oluyor acaba çünkü kulaklık yeri bozunca tel sapıtıyor muzik, ses ve Google'ı açabiliyor
Aynen öyle aynısı benim de başıma gelmişti yeni kulaklık aldığımda çözülmüştü ama burada arkadaş telefonumda olmayan müzik çalıyor dedi acaba arka planda bir video açık unuttunuz belki onun sesidir?

Öncelikle cevaplarınız için tek tek teşekkürler. Instagram kullanıyorum ve ben de sorunun ondan olduğunu düşünüyorum. Dediğiniz gibi ben de bir çok kez yaşadım ve bir daha Instagram'a girip çıkınca düzeliyordu. Ama bu günlerce kaldı, Instagram'ın önbelleğini temizledim olmadı, sildim tekrar yükledim ve telefonu yeniden başlattım. Ses kesildi, ama ne kadar sürer bilmiyorum.
Camide falan cemaatin küfürlerine maruz kalmadan formatla bence :D
Hiç format atmak istemiyorum 😞

Çözüm

Geri
Yukarı