Telefon kendi kendine uygulama indiriyor

Ekran görüntüsü atar mısınız?

Ekstradan Bluetooth da kendi kendine aciliyor artik. Direkt sifirlayacagim gibi geliyor.

1703451532173.png

Screenshot_2023-12-24-21-04-53-650_com.longcheertel.cit.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 2063824Eki Görüntüle 2063825

Ekstradan bluetooth da kendi kendine aciliyor artik. Direkt sifirlayacagim gibi geliyor.
Hocam imei'yi sansürleyin

Hatta fotoğrafları silebilirsiniz artık göreceğimi gördüm ama acele edin. Klona düştüyse üzülürüm, benim de hatam var.
Dediğim gibi baktığım kaynakta tek sim açıkken sıfırlamayla imei gitmiyor, sizde de tek sim açıkmış zaten. Gitmemesine garanti veremem. Ayrıca telefon sahiplerine de sordum, düzgün bir cevap gelene kadar da bekleyebiliriz

Son düzenleme:

Hatta fotoğrafları silebilirsiniz artık göreceğimi gördüm ama acele edin. Klona düştüyse üzülürüm, benim de hatam var.
Dediğim gibi baktığım kaynakta tek sim açıkken sıfırlamayla imei gitmiyor, sizde de tek sim açıkmış zaten. Gitmemesine garanti veremem. Ayrıca telefon sahiplerine de sordum, düzgün bir cevap gelene kadar da bekleyebiliriz
Hocam en iyisi yarin telefoncuya goturup ondan format atmasini isteyecegim. Risk almaya yanasamadim. Size cok tesekkur ediyorum ilginiz icin. Umarim imei ssi sorun yaratmaz. Telefoncuya gittikten sonra ekstra bi problem olursa buraya yazacagim.

Hocam en iyisi yarin telefoncuya goturup ondan format atmasini isteyecegim. Risk almaya yanasamadim. Size cok tesekkur ediyorum ilginiz icin. Umarim imei ssi sorun yaratmaz.
Umarım sorun yaratmaz. Bu arada bu telefoncu da format için ücret isteyecektir yine. Formata vereceğiniz paranın üzerine 30-40 tl daha koyup imei de attırabilirsiniz. Yani risk almaya da değebilir, hem de öğrenmiş oluruz ama seçim sizde.

Estağfurullah, rica ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı