Telefon kulaklığın bir teki çalışmıyor

Korewa

Centipat
Daha fazla  
Kulaklığımın bir teki çalısmıyor laptopa takıyorum ama bu arada hem mikrofon hem de ses girişi var mikrofon girişinde biraz tuttuktan sonra kulaklık girişine takınjca çalısıyor e ama girişte de sorun olamaz çünkü sol kulaklığım çalısıyor sadece sağ çalısmıyor.

Kanka yapıcak birşey yok eğer kulaklığın 400tl altındaysa uğraşmana değmez yenisini al derim.
Eğer üstündeyse bir bilgisiyarcıya veya tamirciye götür, buradan kısıtlı bilgilerle fazla birşey yapamayız.

Kanka yapıcak birşey yok eğer kulaklığın 400tl altındaysa uğraşmana değmez yenisini al derim.
Eğer üstündeyse bir bilgisiyarcıya veya tamirciye götür, buradan kısıtlı bilgilerle fazla birşey yapamayız.
hocam niye ataayım? diyorumki mikrofon girişine takıp geri kujlaklık girişine taktığımda geliyor ve bir süre sonra kayboluyor diyorum sizin dediğinize bakın?

hocam niye ataayım? diyorumki mikrofon girişine takıp geri kujlaklık girişine taktığımda geliyor ve bir süre sonra kayboluyor diyorum sizin dediğinize bakın?
Bak şimdi dostum benimde kulaklığım vardı teki bozuldu fakat gidipte kulaklığının içini bulmak daha pahalıya mâl olur ekstra olarakta iş çıkartır yani 50tllik bir kulaklık için gidipte 70tl kulaklık parçası + 20tl kargo vermeye gerek yok bunu anlatmaya çalışıyorum fakat heralde anlamadın?

Geri
Yukarı