Telefon nasıl bozulur?

Kamtasya

Decapat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
RAM
4
SSD veya HDD modeli
Bilmiyorum
Ekran kartı
Bilmiyorum
Anakart
Redmi 9
İşlemci
Helio g80
Elimde Redmi 9 bir telefon var. Fakat aldığım günden beri bir sorunlu. Maddi ve mental çok zarar verdi. Bunu kasıtlı olarak nasıl bozabilirim? Tamir olmayacak şekilde ve benden kaynaklanmadığı imajını yaratmam lazım. Telefonu kullanırken sinir krizi geçiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarjını bitir, açılıyormuş ta giriş ekranından sonra geri kapanıyormuş gibi yap. Ustaya götürüp telefonu anakartında sıkıntı var, telefondan çok masraf yapar gibi bir şey söylemesini iste.

Her usta söylemez girmez böyle işlere yakının olması gerekiyor. Sonrasında telefonu elinden çıkarırsın harçlığında çıkar.

Elimde Redmi 9 bir telefon var. Fakat aldığım günden beri bir sorunlu. Maddi ve mental çok zarar verdi. Bunu kasıtlı olarak nasıl bozabilirim? Tamir olmayacak şekilde ve benden kaynaklanmadığı imajını yaratmam lazım. Telefonu kullanırken sinir krizi geçiyorum.

Kasitli olarak bozarsan anlasilir zaten virus vesaire yukleyip yanlislikla oldu desen bile suclu sen cikarsin zor is yani.

Suya koy dursun 1 2 saat sonra bir gün o suların buharlasmasinj bekle.

Geri
Yukarı