Telefon numarası değiştirme

aykansavage

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Telefon numaramı değişmek istiyorum 10 yıla yakındır aynı numarayı kullanıyorum. Hem kendi üstüme alıp operatör değişeceğim hem de numaramı değiştirmek istiyorum. Bir sorum var fakat Gmail, mobil bankacılık, Instagram vs bu tarz uygulamalardaki telefon numarası nasıl değişecek otomatik mi yoksa kendim mi değiştirmem gerek?

Merhaba. Telefon numaramı değişmek istiyorum 10 yıla yakındır aynı numarayı kullanıyorum. Hem kendi üstüme alıp operatör değişeceğim hem de numaramı değiştirmek istiyorum. Bir sorum var fakat Gmail, mobil bankacılık, Instagram vs bu tarz uygulamalardaki telefon numarası nasıl değişecek otomatik mi yoksa kendim mi değiştirmem gerek?

Mobil bankacılık dışında hepsini senin değiştirmen gerekecek.

Kendin değiştirmen lazım.

Mobil bankacılık da dahil olmak üzere hepsini kendin değişeceksin. e-Devlet'ten iletişim bilgilerini düzenlesen bile bankalar şubelerinden veya atmlerinden senin onayını istiyor. Numaranı değişir değişmez zaten tüm banka hesapların SIM kart blokesi yiyor, bunu da ATM'lerden veya şubelerden açabiliyorsun.

Telefon numaram yayılmış heralde sms bombası mı nedir öyle birşey atıyolar bu yüzden değiştirme kararı aldım zaten.

Değiştirmeni önermem. Muhtemelen bu kullandığın numaranın ilk kullanıcısı sensin. Fakat alacağın yeni numarayı önceden başkasının kullanmış olma ihtimali var. Böyle bir durum yaşayıp daha da farklı SMS ve arama bombalarına tutulabilirsin.

SMS bomb dediğin şey biraz olur sonra geçer, takmana gerek yok.

Geri
Yukarı