Telefon şarjdayken sosyal medyada gezmek zararlı mı?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Konu başlığındaki gibi herhangi bir zarar ömür kısalması olur mu veya zarar?

Hızlı şarj kullanıyorsanız bence zararlı. Çünkü şarj olurken batarya ısınıyor, birde işlemciyi yorup telefonun çok daha fazla ısınmasına sonuç oluyor. Ne kadar yüksek sıcaklık o kadar bataryaya zarar.

Belki zararı vardır ama yapmayın be hocam tablette yaşadım YouTube izlerken şarj 100 olsa bile 5 dk sonra kapanıyordu tabii ben şarjda oyun oynuyordum bayağı zorluyordum Minecraft mobizen hatırlarsın.

Şarjda oynamayı 7 24 yapmıyorum çok nadir yapıyorum hocam siz yanlış anladınız.

Herkes farklı konuşuyor hocam beynim yandı arada bazen 15 dakika Total oda tahmini kullanıyorum 0'dan 100e kadar kullanmıyorum.
Eğer bu durumu sürekli olarak tekrarlarsanız pil zarar görebilir. Olabildiğince şarjda kullanmamaya özen gösterin.

Hocam ben açıpda Minecraft oynamıyorum şarjda ilk başlarda deli gibi PUBG oynadığım doğrudur az oynamamışımdır ama zaman geçtikçe insan oyunda oynamıyor ama o zevk anlatılmaz yaşanır.

Zevki iyi her şeyin sonunu dusunuceksin hocam benim tablet artık açılmıyor bile doğum günü hediyesi olarak arkadaşıma verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…