Telefon USB bağlantısı sürekli kopuyor

Makaleler
3
Yer
Mersin
Telefonu USB ile bilgisayara bağlıyorum ve normal bir şekilde ilgili klasör açılıyor. Bir süre sonra sanki kabloyu çıkartmışım gibi klasör ekranı kendiliğinden kapanıyor ve tekrardan açılıyor. Dosya aktarımı yaptığımdan dolayı da sürekli aktarımlar yarıda kesiliyor. Cihazdaki aygıt sürücüsü yüklü, medya cihazı (MTP), USB depolama cihazı seçeneklerini seçiyorum değişen bir şey olmuyor. Cihazı tarattım virüs de bulunamadı. Kablodan desem farklı kabloda da aynı şey oluyor.

Farklı bilgisayarda deniyorum sorun yok. Kendi bilgisayarıma bağlıyorum telefonu sanki tak - çıkar yapıyormuşum gibi gidip geliyor bağlantı. Tüm USB girişlerinde yapıyor bunu. Nedendir acaba?

Kablonun bi ucunu bilgisayara diğer ucunu telefonuma takıp dosya aktarımı yapıyor. Bir süre sonra bağlantı kopuyor. Önce sıfır ve orijinal bir kablo aldım ve aynı sorunu yaşadım. Sonra yeni ve sağlam bir bilgisayar topladım aynı sorunu yaşıyorum. Acaba sorun ne olabilir? (bilgisayar ve kablo değişimler, dosya aktarımı için değil mecburiyetten)

Kablonun bir ucunu bilgisayara diğer ucunu telefonuma takıp dosya aktarımı yapıyor. Bir süre sonra bağlantı kopuyor. Önce sıfır ve orijinal bir kablo aldım ve aynı sorunu yaşadım. Sonra yeni ve sağlam bir bilgisayar topladım aynı sorunu yaşıyorum. Acaba sorun ne olabilir? (bilgisayar ve kablo değişimler, dosya aktarımı için değil mecburiyetten)

Windows 10'da Ayarlar--Güncelleştirme ve Güvenlik--Geliştiriciler için- kısmında Geliştirici Modu ve Cihaz Keşfi'ni aktif edin bende bu şekilde çalıştı, o kısımda güncellenmesi gereken bir bölüm varsa güncelleyin.

Geri
Yukarı