Telefona doğrulama kodu geliyor

Yusufcan06

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kısa süre önce telefonuma bir sürü farklı markalardan doğrulama kodu gelmeye başladı. Hepsini sorayla engelledim bazı gördüğüm mekalelerde kartın patladığına dair şeyler okudum ekstradan bir şey gözükmüyor şimdilik ileride bir sorun açar mı?

Merhaba arkadaşlar. Kısa süre önce telefonuma bir sürü farklı markalardan doğrulama kodu gelmeye başladı. Hepsini sorayla engelledim bazı gördüğüm mekalelerde kartın patladığına dair şeyler okudum ekstradan bir şey gözükmüyor şimdilik ileride bir sorun açar mı?

Hesap açmak için mi bildirim geliyor yoksa kartından 3D Secure kodumu ona göre kartını iptal ettir.

Hocam SMS bomb. Sallayın hiçbir şey olmaz.

Olmaz mı bir sürü yere numarasını yazıyor ayrıca tek numaramı rastgele isim soy isim T.C. gibi şeylerde yazabilir şimdi sen mesela sen şu falan siteye girip numara harici bilgi yazmadan kendine kod gönderebilir misin?

Hesap açmak için mi bildirim geliyor yoksa kartından 3D Secure kodumu ona göre kartını iptal ettir.

Farklı markalardan doğrulama kodu dediğine göre :D

Bir sürü farklı markadan diyorsunuz. O markalarda gerçekten hesabınız var mı?
Eğer yoksa SMS Bomber yiyorsunuz engelleyin problem olmaz.
Veya telefon numaranızı kullanarak sitelere kayıt ettiriyorlar sizi böyle bir ihtimal de var.

Geri
Yukarı