Telefona Google, Twitter, WhatsApp ve Papara'dan kod geliyor

Akfortisev

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, dün geceden beridir Twitter Google ve WhatsApp'tan giriş kodları geliyor ancak her platformda 2 faktörlü doğrulamam aktif. Gece de böyle bir mesaj gelmiş ancak benim bu koddaki gibi bir hesabım yok. Ne yapmam gerekir? Teşekkürler.

25FDEA5D-E0F2-4F98-9105-7AD5980B0CAA.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgiden kastım numara gibi şeyler.
Nasıl ben numaramı girerek şifremi unuttum yapıyorsam öyle yapıyorlar. Üyeliklerinizi gözden geçirin.

Bilgiden kastım numara gibi şeyler.
Nasıl ben numaramı girerek şifremi unuttum yapıyorsam öyle yapıyorlar. Üyeliklerinizi gözden geçirin.

Anladım. Tüm kod gelen yerlerin şifresini 30 haneli güvenilir sembol vs vs. içeren şifreler yaptım. Her platformda çift faktörlü doğrulamalarım açık, cihazım Jailbreak'sız iPhone olduğu ve güncel olduğu için RAT yemeyeceğimi düşünüyorum. Papara'yla iletişime geçtiğimde çok ilginç olduğu ancak kodu kimseyle paylaşmadığım sürece önemsiz olduğunu ancak yine de incelemeye aldıklarını söylediler. Büyük ihtimalle numaram bir şekilde yayıldı ve SMS bomb yiyorum. Teşekkürler. Gelişmeleri aktif olarak paylaşacağım, benzer durum yaşayanlara fayda olması amacıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı