Telefona SMS gelmiyor

anasadre

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok önemli bir konu hakkında yardım istiyorum. Hattım Türk Telekom telefon markam Redmi Note 9. uzun süredir SMS mesajlarının geç gelmesinden şikayetçiydim ve geç gelen mesajlar 50 kere falan arka arkaya geliyordu. Dün artık canıma tak etti müşteri hizmetleriyle görüştüm kod verdiler, denedim telefon ayarlarıyla alakalı bir şeyler söylediler onları da yaptım ama hiçbir şekilde fayda etmedi şimdi resmen SMS alamıyorum telefona onay kodları bile gelmiyor. Bu durumu nasıl çözerim yardıma ihtiyacım var. Aramalarımda ve beni arayanlarda sıkıntı yok hatta ben bile mesaj atınca gidiyor ama bana mesaj atıldığında mesajlar bana gelmiyor. Bana söyledikleri kodları da ayarları da yaptım artık bu durumu nasıl çözerim bilmiyorum yardım edin bu durumu yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonla alakası yok hocam benim babam da Türk Telekom kullanıyordu yaptığı iş dolayısıyla çalışanlarına sürekli SMS atıp/alıyordu bunlar da geç gelince yanlış anlaşılmalar oldu Turkcell'e geçtik rahat ettik.

Telefonla alakası yok hocam benim babam da Türk Telekom kullanıyordu yaptığı iş dolayısıyla çalışanlarına sürekli SMS atıp/alıyordu bunlar da geç gelince yanlış anlaşılmalar oldu Turkcell'e geçtik rahat ettik.
Sorunun tam olarak neyden kaynaklandığını anlayamadığım için elim kolum bağlı sanki. Müşteri hizmetlerine engelleme durumu vs. var mı diye sorduğumda hattınız aktif bir engelleme yok cevabı geldi. Bazıları telefonu formatladığında düzelmiş bazıları da alan açtığında. Sorunun sebebini anlayamıyorum her şey açık bunun olmasına sebep olacak bir durum da yok. Telefon servisine göstersem onlar anlar mı bu durumdan?

Yeni konular

Geri
Yukarı