Telefona sürekli uygulama doğrulama kodu geliyor

stenntugra

Centipat
Daha fazla  
Telefonuma uygulamaların doğrulama kodu SMS'i geliyor ve bu durmuyor. Ne yapmam gerek? Korkmuyorum değil.

SMS bombing olayına maruz kalmışsınız, endişelenecek bir şey yok gelen mesajları aldırış etmeyin silin.

SMS bombing olayına maruz kalmışsınız, endişelenecek bir şey yok gelen mesajları aldırış etmeyin silin.
Ne zaman geçer bu durum? ve numaramı değişmem gerekir mi? Doğrulama numarası yollayan tüm numaraları engelledim ve spam bildirdim ve doğrulama atan şirketler de BİM 101 EVIDEA gibi şirketler.

Ne zaman geçer bu durum? ve numaramı değişmem gerekir mi? Doğrulama numarası yollayan tüm numaraları engelledim ve spam bildirdim ve doğrulama atan şirketler de BİM 101 EVIDEA gibi şirketler.
Bir müddet sonra durur, durmazsa Google Messages uygulamasını kurun spam mesaj engelleme özelliği mevcut.

Bana da ikidebir viruslu linkler içeren mesajlar geliyordu. Bir süre sonra kesildi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…