Telefona virüs girdiği zaman önceden silinen bir uygulamanın verilerini de alır mı?

Koksal_Galiba

Femtopat
Daha fazla  
Telefonuma bugün virüs girdi dün Trendyol'dan alışveriş yapmıştım sizce bu bilgileride alır mı giren virüs?

Telefonuma bugün virüs girdi dün Trendyol'dan alışveriş yapmıştım sizce bu bilgileride alır mı giren virüs?

Çok profesyonel değilse alamaz fakat RAT'ı atan kişi profesyonel se alabilir. Bir kere kendi telefonumda denemiştim alamadım PC üzerinden fakat Linux işlemi RAT aydını yoksa ücretle spynote vb mı aldı bilemem ben spynote ile denediğimde anlamamıştım ama format atmak en iyisidir.

Aslında olay şöyle gerçekleşti dün siparişi geçtim format attım sonra uygulamaya girip kayıtlı olan kredi kartımı sildim. Bugünde malum siteye girdim sonrasında format attım ama içimde bir kuşku kaldı. Sildikten sonra Xiaomi'nin kendi temizliyicisinden temizlemistim artık dosyaları ön belleği vb.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…