Telefoncudan alınan iPhone 12 Pro'da yan sanayi ekran var

Ben daha kötü durumdayım da paramı da vermiyor. Yeni cihaz verecekte tabii eline geçerse.

Klasik esnaf yalanı. Parasını iade etmek yerine yeni cihaz verecekmiş. İşte bu sebepten güvenilir yerler haricinde elektronik bir şey alınmaz özellikle yeni nesil çarşı esnafı çok sinsi bizim burada VIP Phone, VIP iletişim bilmem ne gibi isimler, dükkanda genelde şaşalı olur, tanıdığı bütün yerel hesaplara reklamını yaptırır ama gel gelelim ki balon patlamasın😐.

Klasik esnaf yalanı. Parasını iade etmek yerine yeni cihaz verecekmiş. İşte bu sebepten güvenilir yerler haricinde elektronik bir şey alınmaz özellikle yeni nesil çarşı esnafı çok sinsi bizim burada VIP Phone, VIP iletişim bilmem ne gibi isimler, dükkanda genelde şaşalı olur, tanıdığı bütün yerel hesaplara reklamını yaptırır ama gel gelelim ki balon patlamasın😐.
Valla artık yapacak birşey yok. Eline bir 13 Pro Max gelmiş bu cihaz pek iyi değil. Sana daha iyisi gelince vericem dedi. Ama artık kavga etme zamanı gelmiş diye düşünüyorum.

Merhaba. Abim 24.000 liraya telefoncudan 2. el 12 Pro almıştı 2 hafta önce. Küçük yeşil nokta var sol kenarda. Telefoncu da onu söylemişti zaten. Bende dikkatlice bakınca sonradan True Tone'nun olmadığını, siyah ekran veremediğini gördüm. Ekran yan sanayi de. Sizce ne yapmalıyız? Götürüp değiştirmeli miyiz?

İade etmeni tavsiye ederim.

Geri
Yukarı