Telefonda kendiliğinden işlem yapılıyor

Osman131

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Telefonumun hacklendiğini düşünüyorum. Arkadaşım bana 2 gün önce link atmıştı, tıklamıştım ve şimdi telefon garip hareketler sergiliyor. İkidebir kamerayı açıyor, arka kamerayı, ön kamerayı... Google'a giriyor, sekmelere tıklıyor, yana kaydırıp başka uygulamalara giriyor. Şu an bir şey yapmasın diye telefonumu tamamen kapattım. Etki gösterir mi bilmiyorum. Her neyse bunu nasıl çözebilirim arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAT vs yese bile böyle olmaz, RAT bilgilere erişir kamerayı gözler mikrofonu dinler, ama bunu siz görmezsiniz yani ekranı sağa kaydırıp kamerayı açmaz.
Linke tıklayınca indirme olmadıysa virüs yoktur sizin sorun başka bir şeydir.

Merhaba. Telefonumun hacklendiğini düşünüyorum. Arkadaşım bana 2 gün önce link atmıştı, tıklamıştım ve şimdi telefon garip hareketler sergiliyor. İkidebir kamerayı açıyor, arka kamerayı, ön kamerayı... Google'a giriyor, sekmelere tıklıyor, yana kaydırıp başka uygulamalara giriyor. Şu an bir şey yapmasın diye telefonumu tamamen kapattım. Etki gösterir mi bilmiyorum. Her neyse bunu nasıl çözebilirim arkadaşlar?

Geliştirici seçeneklerinden dokunmayı gösteri açıp kontrol eder misiniz belki dokunmatik kendi kendine basıyordur bende de oluyordu eskiden ekran sorunluydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı