Telefonda kulaklık ile şarkı dinlerken şarkı duruyor

iCommen

Hectopat
Nokia 8 kullanıyorum, telefondan çok memnunum fakat bugün sabah bir sorun ile karşılaştım.
Telefonda kulaklık ile şarkı dinlerken, telefonu cebime koyduğum zaman ve yürümeye başladığım zaman şarkı kendi kendine duruyor.
Eskiden GM5 Plus vardı onda da bu sorun olmuştu ve 1 sene boyunca o halde kullanmıştım, bunda da aynısı olacak diye korkuyorum. Bilgisi olan var mı? Neden olabilir bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nokia 8 kullanıyorum, telefondan çok memnunum fakat bugün sabah bir sorun ile karşılaştım.
Telefonda kulaklık ile şarkı dinlerken, telefonu cebime koyduğum zaman ve yürümeye başladığım zaman şarkı kendi kendine duruyor.
Eskiden GM5 Plus vardı onda da bu sorun olmuştu ve 1 sene boyunca o halde kullanmıştım, bunda da aynısı olacak diye korkuyorum. Bilgisi olan var mı? Neden olabilir bu?
Kulaklıkta temassızlık vardır. GM5 plustaki durum orijinal kablo kullanırsan çözülüyordu bir tek. Belki aynı durum Nokia için de vardır. Çünkü GM5 plusın orijinal kablosunda jak üzerinde kırmızı bir şerit var ve bu şerit o şarkı değiştirme hatasını engellemek için konulmuş. O yüzden başka bir kulaklık takıldığında şarkı değiştirme, kapama, asistan aktif etme gibi sorunlar oluyordu. Nokia telefonunda da aynı sıkıntı olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı