Telefonda kullanım için 200 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Ürün elime daha yeni geçti ilk izlenimlerimi olabildiğince paylaşmaya çalışacağım.
Öncelikle ürünün basları ve tizleri bence mükemmel, ayrıca ses seviyesini maksimuma çıkardığımda kısmak zorunda kaldım benim bir önceki kulaklığım (Apple EarPods) ile karşılaştırdığımda bu kulaklığın ses seviyesi daha yüksek gibi geldi bana. Telefonla konuşmayı henüz test etme şansım olmadı, zaten ben de müzik dinlemek için almıştım bu yüzden mikrofonunun kalitesi çok da önemli değil benim için. İçinde 3 farklı boyda silikon, başka bir 3 farklı boyda da adını bilmediğim fakat kulağınızdan düşmemesi için takılan bir silikon daha çıkıyor. En yüksek seste müzik dinlediğinizde sesi çok az dışarı veriyor fakat dediğim gibi en yüksek seste dayanamayıp kısıyorsunuz (en azından ben öyle yaptım). Şu anlık ilk izlenimlerim böyle ürüne 5 üzerinden puan verecek olsam rahat 4 alır benden sanırım. Başka bir şey keşfettiğimde yazarım :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı