Telefonda olan virüs bilgisayara geçer mi?

Makaleler
5
Telefondan resim, video aktarmak istiyorum ama güvenemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Evet telefondan virüs bulaşabilir. Virüs programları kullan. Ben Panda Antivirüs kullanıyorum arayüzü beni uğraştırmıyor, tavsiye ederim.

Telefon virüsleri bilgisayara etki etmez. Bir Android telefondaki virüs Windows bilgisayarda çalışmaz. Telefonun hafızasına da Windows üzerinde çalışan bir virüs bulaşırsa bu sefer de telefona etkisi olmaz. Çünkü işletim sistemleri farklıdır ve yürütülebilir dosya uzantıları da farklıdır.

Eğer telefonun hafızasında Windows üzerinde çalışan bir virüs yoksa sistemine telefonu bağladığında sıkıntı oluşturmaz. Kaliteli bir AV sisteminde kuruluysa sorun olmaz.

Dostum ban yediğim için cevap veremedim. Yine Kaspersky Lab'in programları var ama hangisini alacağımı bilemedim. Bende ki lisanla ortak kullanabilir miyim? Bana bir anlatır mısın?

İşte daha bağlamadım o yüzden. Kaspersky'nin Android için programları var ama hangisini kullanıcam onu anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…