Telefonda uygulamayı arka plana alınca kapanıyor

Bu forumdaki her şeyi denedim pil optimizasyonu kapama veri kısıtlaması her şeyi denedim ama olmuyor. Bunun çözümü telefonu kırmak olacak benim için çıldıracağım. Ne açarsam açayım başka bir şeye geçtiğimde arka plandaki sayfa yeniliyor en başa dönüyor bunu çözen kişi aşırı sevaba girecek.
Bu forumdaki herşeyi denedim pil optimizasyonu kapama veri kısıtlaması herşeyi denedim ama olmuyor. Bunun çözümü telefonu kırmak olacak benim için çıldıracam. Ne açarsam açayım başka birşeye geçtiğimde arka plandaki sayfa yeniliyor en başa dönüyor bunu çözen kişi aşırı sevaba girecek
ÇÖZÜM BULUNDU !!!!!
AŞAĞIDA FOTO BIRAKIYORUM!!!
Aylardır arka plana alınan herşeyin yenilenip başa dönme sorununu çözdüm.
Redmi note 8 telefonumda GÜVENLİK / TEMİZLEYİCİ sekmesinin içindeki temizleyici ayarlarındaki herşeyi kapatın özellikle "temizleyici hatırlat" kısmında "çöp kutusu boyutu limiti" ni 1gb yapın ve temizleyici hatırlat kısmının tikini KAPATİN ! VE bukadar .

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-02-09-20-12-53-724_com.miui.cleaner.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 1.654
Son düzenleme:

Olmadı... Redmi Note 8. bir şey değişmedi...

Oh be sonunda. Ne cileler cektim uygulamayi baştan başlatması yuzunden. Tesekkurler hocam.

Bu da dahil olmak üzere her şeyi yaptım telefon redmi 9 pro çözümü bulan olursa çok sevinirim işkence gibi bir durum
Bunu yaptım yine olmadı çözümü bulan yok mu çok sinir bozucu bi olay

Son düzenleme:
Ben de çok uğraştım ve kaynağını buldum. Geliştirici seçeneklerinde MIUI optimizasyonu seçeneğini kapatın duzeliyor.

Sorunun çözümünü buldum şu şekilde:

İlk önce ayarlara giriyoruz.

Oradan pil ve performans kısmına giriyoruz.

Sağ üste ayarlar ikonu çıkacak oraya giriyoruz.

En aşağı inip uygulama pil tasarrufu kısmına giriyoruz.

Buradan arkaplana atınca kapanmasını istemediğiniz uygulamalar için uygulamanın üstüne basın ve ardından 4 adet mod çıkacaktır buradan "kısıtlama yok" seçiyoruz.

Bu yöntemi uyguladıktan sonra büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir.

IPhone'lar için yazıyorum hangi uygulama ise onun ayarına girip arka planda yenileme seçeneğini kapatın bunu her uygulama için yapabilirsiniz.

Ben olabilecek herşeyi denedim fakat olmadı ama böyle bişi buldum uyanık tut bunun süresini uzatabilirsek galiba sorunda ortadan kalkacak

Olabilecek herşeyi denedim ama olmadı telefonum poco c40
Ama böyle birşey buldum ve galiba sorunumuz bu
Ben yapamadım ama yapabilen varsa takipteyim
Buradaki uyanık tut süresini arttırmamız lazım

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-12-25-22-31-34-202_com.miui.securitycenter.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 207
  • Screenshot_2023-12-25-22-31-29-800_com.miui.securitycenter.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 207
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…