Telefonda Wi-Fi ile hiçbir şey yapamıyorum

BenFatih

Centipat
Instagrama giriyorum ana sayfanın yüklenmesi 10 saniye sürüyor. Google Drive giriyorum hiç açılmıyor. Posta göndermeyi deniyorum gönderemiyorum. Instagram'dan video indirmeyi deniyorum 3. yazılımlarla indiremiyorum. Ama bu işlemlerin hepsini mobil veri ile yapabiliyorum hemen açılıyor neden böyle oldu bilen var mı?
(Uygulamalar güncel, internet hızım eskisi ile aynı, telefonu 2 hafta önce yeniledim )

Instagrama giriyorum ana sayfanın yüklenmesi 10 saniye sürüyor. Google Drive giriyorum hiç açılmıyor. Posta göndermeyi deniyorum gönderemiyorum. Instagram'dan video indirmeyi deniyorum 3. yazılımlarla indiremiyorum. Ama bu işlemlerin hepsini mobil veri ile yapabiliyorum hemen açılıyor neden böyle oldu bilen var mı?
(Uygulamalar güncel, internet hızım eskisi ile aynı, telefonu 2 hafta önce yeniledim )

Modemi resetle.

4 aydır hiçbir cihazda sorun yoktu bir anda 3 telefonda sorun oluşmaya başladı sizce bu donanımsal mı? Ve mobil veride hiçbir sorun olmuyor.

Sıkıntının ağ kartı ile ilgili olduğunu düşünüyorum (mobildeki adını bilmiyorum) bu yüzden hücresel veri çalışmıyordur. Sıfırlamayı deneyin olmazsa garantiye gönderin.

Geri
Yukarı