Telefondaki bildirimleri bilgisayara aktarma programı var mı?

odabas32

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bilgisayara oturunca elim telefona varmıyor, telefona gelen bildirimleri bilgisayarda da görebileceğim bir uygulama var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir program Android tarafında var mı bilmiyorum. Fakat bildiğim kadarıyla iPhone'a ve Apple ürünü bir bilgisayara sahipsen bu mümkün. Bir de ASUS'un telefonun görüntüsünü PC'ye aktarmak için bir programı vardı. Bilgisayar üzerinden klavye ve mouse ile telefonu kullanabiliyordun. ASUS kullanıyorsanız o programa bakabilirsiniz. Sanırım adı da PC Link'ti.

Böyle bir program Android tarafında var mı bilmiyorum. Fakat bildiğim kadarıyla iPhone'a ve Apple ürünü bir bilgisayara sahipsen bu mümkün. Bir de ASUS'un telefonun görüntüsünü PC'ye aktarmak için bir programı vardı. Bilgisayar üzerinden klavye ve mouse ile telefonu kullanabiliyordun. ASUS kullanıyorsanız o programa bakabilirsiniz. Sanırım adı da PC Link'ti.

Telefonum Asus Zenfone 5. Aynen o programı kullanıyorum fakat istediğim tam olarak o değil.

Var tabi. Airdroid isimli uygulama işini görecektir.
Teşekkür ederim. Peki daha basit bir şey yok mu böyle Google Chrome eklentisi gibi sadece bildirimler gözükecek?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı