Telefondaki videoyu televizyonda açmak

Akali Ablanız

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elimde normal Android bir telefon, USB kablo ve internete bağlanma özelliği olmayan bir TV var.

Ben USB kabloyla telefondaki videoyu nasıl televizyonda izleyebilirim?

Broadcast uygulamaları var ama tavsiye etmem pek verimli değil eskiden televizyona kabloyla bağlar izlerdik eğer bu yolu da istemiyorsanız YouTube'a yükleyip oradan da izleyebilirsiniz umarım yardımcı olabilmişimdir.

USB kabloları akıllı televizyonlara uygun şekillerde üretilmiştir. Telefonunuzun şarj kablosunu (USB kablosu) kullanarak bağlanmayı deneyebilirsiniz. İki uçlu bağlantı kurulduktan sonra telefonunuzdaki medya unsurları televizyona aktarılacaktır.

Yalnız televizyonunuzda USB ile telefon bağlantısı kurma seçeneğinin açık olması gerekiyor. Eğer televizyonda bu seçenek kapalı ise hedeflenen görüntü aktarımı gerçekleşmeyecektir. Hangi alandan seçeneği açacağınızı bilmiyorsanız yetkili servis ile iletişim kurabilirsiniz.

Son olarak belirtmek gerekiyor ki USB ile telefon ekranını televizyona aktarma kısmında internet bağlantısı gerekmez. Aynı zamanda bilmelisiniz ki eğer televizyonda USB seçeneği aktif değilse telefonunuz sadece şarj olacaktır. Bağlantıyı gerçekleştirdiğinizde USB kablo aracılığıyla telefondaki uygulamalarınız televizyon ekranında görünecektir.

Telefon modeli nedir? TV'deki girişler nedir?

Broadcast uygulamaları var ama tavsiye etmem pek verimli değil eskiden televizyona kabloyla bağlar izlerdik eğer bu yolu da istemiyorsanız YouTube'a yükleyip oradan da izleyebilirsiniz umarım yardımcı olabilmişimdir.

Televizyona internet bağlanmıyor. Televizyona da USB kablosuyla bağlanmaya çalışıyorum ama televizyonda görünmüyor.

Telefon modeli nedir? TV'deki girişler nedir?
Markasını Vestel modelini bilmiyorum.

Bir ucu USB diyer ucu telefonu ile uyumlu olursa telefonuna film video yükleyip televizyona takarsan izleyebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…