Çözüldü Telefondaki YouTube'deki yansıtma özelliğini kullanarak anında TV'de açmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tapfer

Femtopat
Daha fazla  
İyi sosyaller, Samsung 5 series (49) televizyonumda eskiden telefonda bulunan YouTube'deki yansıtma özelliğini kullanarak anında TV'deki YouTube'da açabiliyordum fakat şu sıralar televizyonum yansıtma kısmında gözükmemeye başladı. Şimdiden çözüm önerileriniz için teşekkürler.

Çözüm
İyi sosyaller, Samsung 5 series (49) televizyonumda eskiden telefonda bulunan YouTube'deki yansıtma özelliğini kullanarak anında TV'deki YouTube'da açabiliyordum fakat şu sıralar televizyonum yansıtma kısmında gözükmemeye başladı. Şimdiden çözüm önerileriniz için teşekkürler.
Merhaba Youtube ayarlarından tv kodu al özelliğini dener misiniz?
Merhaba Youtube ayarlarından tv kodu al özelliğini dener misiniz?

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı