Telefondan girildiginde site düzeninin değişmesi

Maraza25

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG Strix G15
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben telefonlar gibi küçük ekranlı cihazlarda internet sitesine girildiğinde bazı şeylerin değişmesini istiyorum. Ornegin ust tarafta bulunan ana sayfa gibi tuşların gizlenmesini ve 3 nokta gibi bir şeye basıldığında acılmasını. Veya yandan gelen bir ekranda acılmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Merhaba, ben telefonlar gibi küçük ekranlı cihazlarda internet sitesine girildiğinde bazı şeylerin değişmesini istiyorum. Ornegin ust tarafta bulunan ana sayfa gibi tuşların gizlenmesini ve 3 nokta gibi bir şeye basıldığında acılmasını. Veya yandan gelen bir ekranda acılmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Kusuruma bakmayın bahsettiğiniz sorunu anlayamadım. Size öneri olarak şunu önerebilirim; Tarayıcınızı açtıktan sonra üç noktaya tıkladıktan sonra "Masaüstü Görünümü" seçeneğini aktif etmeniz olur.

Tasarımı responsive yapmanız gerekiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kusuruma bakmayın bahsettiğiniz sorunu anlayamadım. Size öneri olarak şunu önerebilirim; tarayıcınızı açtıktan sonra üç noktaya tıkladıktan sonra "masaüstü görünümü" seçeneğini aktif etmeniz olur.

Hocam demek istediğim herhangi bir wep sitesinde inceleme (F12) kısmını actığınızda fotoğrafda gosterdiğim yere bastığınızda telefon gorunumu acıcak orada site faklılaşı ornegin alt tarafa indiğinizde sağ taraftan bir buton cıkıyor ve basınca en yukarı gidiyor üs kısımdaki "ana sayfa" gibi şeyler gidiyor ve 3 zigili bir buton cıkıyor ona basınca "ana sayfaas, sosyal vb"geliyor bende bunu yapmak istiyoum bunu nazıl yapabilirm.Eki Görüntüle
Tasarımı responsive yapmanız gerekiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
teşekkür ederim insallah aradığım şeyi bulurum
Kusuruma bakmayın bahsettiğiniz sorunu anlayamadım. Size öneri olarak şunu önerebilirim; tarayıcınızı açtıktan sonra üç noktaya tıkladıktan sonra "masaüstü görünümü" seçeneğini aktif etmeniz olur.

Hocam demek istediğim herhangi bir wep sitesinde inceleme (F12) kısmını actığınızda fotoğrafda gosterdiğim yere bastığınızda telefon gorunumu acıcak orada site faklılaşı ornegin alt tarafa indiğinizde sağ taraftan bir buton cıkıyor ve basınca en yukarı gidiyor üs kısımdaki "ana sayfa" gibi şeyler gidiyor ve 3 zigili bir buton cıkıyor ona basınca "ana sayfaas, sosyal vb"geliyor bende bunu yapmak istiyoum bunu nazıl yapabilirm.Eki Görüntüle
jdfsfs.JPG

Hocam demek istediğim herhangi bir wep sitesinde inceleme (F12) kısmını actığınızda fotoğrafda gosterdiğim yere bastığınızda telefon gorunumu acıcak orada site faklılaşı ornegin alt tarafa indiğinizde sağ taraftan bir buton cıkıyor ve basınca en yukarı gidiyor üs kısımdaki "ana sayfa" gibi şeyler gidiyor ve 3 zigili bir buton cıkıyor ona basınca "ana sayfaas, sosyal vb"geliyor bende bunu yapmak istiyoum bunu nazıl yapabilirm.Eki Görüntüle 942280

teşekkür ederim insallah aradığım şeyi bulurum

Hocam demek istediğim herhangi bir wep sitesinde inceleme (F12) kısmını actığınızda fotoğrafda gosterdiğim yere bastığınızda telefon gorunumu acıcak orada site faklılaşı ornegin alt tarafa indiğinizde sağ taraftan bir buton cıkıyor ve basınca en yukarı gidiyor üs kısımdaki "ana sayfa" gibi şeyler gidiyor ve 3 zigili bir buton cıkıyor ona basınca "ana sayfaas, sosyal vb"geliyor bende bunu yapmak istiyoum bunu nazıl yapabilirm.Eki Görüntüle 942280Eki Görüntüle 942284
Eğer bilginiz yok ise WordPress ya da forum için XenForo kullanabilirsiniz. Technopat ailesi bu forumu kendisi yazmadı tabii ki. XenForo ürünü.

Eğer bilginiz yok ise WordPress'ya da forum için XenForo kullanabilirsiniz. Technopat ailesi bu forumu kendisi yazmadı tabii ki. XenForo ürünü.

Aslında benim amacım bu işleri ogrenmek ileride yazlımın mühendilsiği okumak istiyorum şimdiden hazılanmaya calışıyorum.

Aslında benim amacım bu işleri ogrenmek ileride yazlımın mühendilsiği okumak istiyorum şimdiden hazılanmaya calışıyorum.

Bahsettiğiniz şey responsive tasarım diye geçiyor. Google'da aratırsanız bolca cevap bulursunuz.

Gerçek tasarım yaparken zaten yazılımcılar olarak bootstrap ve alt paketlerini kullanıyoruz. Siz de bootstrap kullanırsanız her şey otomatik olarak responsive olur.

Geri
Yukarı