Telefondan Windows 10 ISO'su nasıl hazırlanır?

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Arkadaşlar merhaba, yakın bir zamanda FreeDOS bilgisayar aldım. İlk önce Windows 11 denedim ama desteklemiyormuş. Şimdi Windows 10 deniyorum ama bu sefer telefondan yapıyorum. Windows 10 ISO'sunu indirdim ama bir türlü flash belleğe atamıyorum. Acaba yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Root vs yapman gerekiyor, elindeki telefon yeni ise bulaşmanı tavsiye etmem, varsa kenarda Android eski bir telefon onunla yapmanı tavsiye ederim.

Hocam sıkıntı burası zaten bir türlü telefondan belleğe atamıyorum dosyayı.

Root vs yapman gerekiyor, elindeki telefon yeni ise bulaşmanı tavsiye etmem, varsa kenarda Android eski bir telefon onunla yapmanı tavsiye ederim.
Rootsuz de olmaz mı acaba?

Ventoy ile denediniz mi?

Ventoy ile kolay bir şekilde kurabilirsiniz, linkini verdiğim program ile USB'ye Ventoy kurup sonrasında Windows ISO'sunu flash belleğe atmanız yeterli.

Hocam sıkıntı burası zaten bir türlü telefondan belleğe atamıyorum dosyayı.

Rootsuz de olmaz mı acaba?

Yok hocam zamanında bayağı denemiştim ama olmamıştı, şu an belki yapılıyordur ama bilmiyorum, en kötü bir internet kafeye gidip orada halledebilirsin, internet hızı da iyiyse kısa sürede halledersin, hatta önerim varsa yedek flash belleklerin yedek olarak da yapabilirsin.

Yok hocam zamanında bayağı denemiştim ama olmamıştı, şu an belki yapılıyordur ama bilmiyorum, en kötü bir internet kafeye gidip orada halledebilirsin, internet hızı da iyiyse kısa sürede halledersin, hatta önerim varsa yedek flash belleklerin yedek olarak da yapabilirsin.

Hocam Windows 11'i öyle denedim ve 2 buçuk saat sürdü aşırı da bir hesap ödedim. Hiç giremem ona.

Ventoy ile denediniz mi?
Ventoy ile kolay bir şekilde kurabilirsiniz, linkini verdiğim program ile USB'ye Ventoy kurup sonrasında Windows ISO'sunu flash belleğe atmanız yeterli.
En son bir bu uygulama kaldı bunu deniyorum şimdi.

Geri
Yukarı